Jakou schránku si vybrat?

13. 3. 2023

Na poštovní schránce se nevyplatí šetřit. Špatně zvolená schránka na dopisy se Vám může brzy zničit, případně hrozí, že se Vám při nepřízni počasí rozmočí doručená psaní. Na co si tedy při výběru schránky dávat pozor? 

Nejprve je potřeba uvážit, jak rozměrná psaní do Vaší poštovní schránky budou chodit. V případě, že očekáváte jen občasné zasílání účtů a podobně, není potřeba kupovat něco více rozměrného. Pokud ale hledáte dopisní schránku například do firmy, kde Vám denně chodí více psaní, vyplatí se pořízení většího typu.

  • Pokud odebíráte denní tisk a letáky, velice praktické pro Vás bude pořízení schránky s tubusem na časopisy a noviny.Pokud si nepřejete, aby Vám byly například reklamní letáky doručovány, je dobré označit schránku nálepkou, která o tom informuje.
  • Dalším důležitým faktorem je to, zda budete mít schránku uvnitř domu nebo venku. Při interním použití není příliš potřeba řešit materiál nebo to, jak moc je krytý horní vhoz. Pokud ale potřebujete poštovní schránku, která bude přidělaná například na plot (nebo jinde v exteriéru, kde hrozí například déšť), pak je důležité, aby byla vyrobena například z nerezu nebo jiného materiálu, který vydrží i nepříznivé počasí. Důkladně si prohlédněte také způsob vhozu, aby se Vám později nestalo, že do schránky naprší.
  • U schránek, které se instalují například do panelových nebo bytových domů, se zase vyplatí investovat do kvalitního zámku, který odradí případné nevítané návštěvy s úmyslem vytáhnout ze schránky důležité dokumenty.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys