Cateringový nábytek

Cateringový nábytek je ideálním řešením k zajištění pohoštění či sezení pro všechny druhy venkovních i vnitřních akcí, rautů a oslav s větším počtem účastníků. Můžete jej ale využít i na zahradě při menších rodinných oslavách. Cateringový nábytek by měl také základní vybavení každé profesionální cateringové společnosti.

Cateringový nábytek zahrnuje zejména cateringové stoly, které lze využít pro společné stolování či jako švédské stoly. Na výběr je vždy varianta cateringových stolů se skládací stolovou deskou (ideální pro převážení autem apod.) nebo pouze se skládacími nohami (levnější varianta).

Ke stolům můžete zakoupit také cateringové židle a lavice, které poskytnou hostům příjemné posezení. Jsou pevné, snadno přenosné a ve složeném stavu nezabírají téměř žádné místo.

Potřebujete sjednotit stoly a židle tak, aby působily reprezentativně? Návleky na stoly a židle pro Vás mohou být vhodnou volbou.V rámci již hotových sestav můžete také vybírat zahradní pivní sety, které působí méně formálním dojmem.