Žebříky, lešení, schůdky

Sháníte kvalitní žebříky, lešení, schůdky? Vyberte si z našeho širokého sortimentu, ve kterém najdete přes 160 různých typů žebříků, schůdků, lešení a také příslušenství k žebříkům. V naší rozsáhlé nabídce naleznete:

  • schůdky – v nabídce máme více než 20 druhů schůdků pro různé účely. Skládací schůdky, mobilní schůdky s kolečky, také plastová či ocelová posuvná stupátka. Schůdky nabízíme jak hliníkové tak i ocelové.
  • hliníkové žebříky – vybírejte z velké škály hliníkových žebříků. Najdete u nás žebříky jednodílné opěrné, dvojdílné žebříky i trojdílné žebříky. Máme pro Vás přes 30 typů. Pro snadnější orientaci v nabídce jsme označili všechny žebříky názvy Profi a Hobby.
  • teleskopické žebříky – výsuvné teleskopické díly umožňují žebřík postavit v terénu s různou výškovou úrovní jako jsou schodiště, terasy, pódia atd.
  • žebříky s plošinou – vhodné pro odběr zboží z regálů, na opravy strojů a podobně. Plošinové žebříky umožňují větší volnost pohybu a bezpečné stání. Pro trvalé použití jak na skladech, tak v různých provozech, máme i velmi kvalitní plošinové žebříky v robustnějším provedení. V nabídce máme celkem 31 typů plošinových žebříků.
  • lešení – vybírejte z 26 druhů lešení a příslušenství k lešení. Nabízíme různé výšky, šířky a provedení lešení.
  • najdete u nás také plošinu na vysokozdvižné vozíky.

Pokud si nejste jisti jaký žebřík si vybrat, doporučujeme Vám si přečíst užitečný článek Jak si vybrat žebřík?, který Vám určitě pomůže při výběru toho správného žebříku.

Doprava pro všechny žebříky, lešení, schůdky je samozřejmě ZDARMA, kamkoliv v ČR. Navíc poskytujeme záruku 7 let.