Řady dílenského nábytku

Potřebujete vybavit dílnu? Vyberte dílenský nábytek u nás. Pracovní dílenské stoly, skříně, zásuvkové skříně a montážní vozíky, které spolu souvisí jsme seřadili pro zjednušení výběru do do ucelených řad dílenského nábytku. Nabízíme jak HOBBY dílenský nábytek vhodný do domácností a garáží tak i vysoce kvalitní profesionální dílensky nábytek pro náročné provozy. Většinu dílenského nábytku máme skladem ihned k dodání. Za kvalitu ručíme 7 let.

Mezi profi dílenský nábytek patří řada nábytku MECHANIC. Pokud se poohlížíte spíše po hobby nábytku, kterým si vybavíte garáž, skvěle se Vám bude hodit řada EXPERT. Ostatní řady nábytku najdou využití především jako dílenský nábytek pro hobby.

Všechny dílenské stoly a ponky v naší nabídce naleznete v sekci Dílenské pracovní stoly, kde si můžete pomocí filtrů snadno a rychle vybrat z 250 dílenských pracovních stolů přesně ten, který Vám bude vyhovovat.

Všechny kovové skříně z naší nabídky naleznete v sekci Dílenské skříně. Na základě vašich parametrů si můžete pomocí filtrů vybírat z 200 typů dílenských skříní.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím