Řady dílenského nábytku

Potřebujete vybavit dílnu? Vyberte dílenský nábytek u nás! Pracovní dílenské stoly, skříně, zásuvkové skříně a montážní vozíky, které spolu souvisí jsme seřadili pro zjednodušení výběru do ucelených řad dílenského nábytku. Dílenský nábytek máme skladem ihned k dodání. A za jeho kvalitu ručíme zárukou 7 let.

Hobby dílenský nábytek do garáže nebo domácí dílny

Nabízíme 2 řady hobby dílenského nábytku, který je vhodný do domácností a garáží. Obě řady nabízí několik variant dílenských ponků a závěsných skříněk. Řady HOBBY I a HOBBY III se od sebe liší barevným provedením. Dílenský nábytek řady HOBBY I a HOBBY III je dodáván v demontovaném stavu a vyžaduje montáž.

Pokud chcete vybavit svou dílnu nebo garáž kvalitním nábytkem za dobrou cenu vyberte si nábytek EXPERT, který má nejlepší poměr cena výkon. Navíc k nábytku EPXERT nabízíme také kvalitní sady ručního nářadí v pěnových organizérech určených pro zásuvky kontejnerů a skříní EXPERT.

Originální profi dílenský nábytek od B2B Partner

Dílenský nábytek řady GB, GL, BL, WL jsou kolekce profesionálních dílenských stolů, zásuvkových kontejnerů a nadstaveb, které zvládnou i to nejnáročnější nasazení v dílenských provozech. Dílenské ponky můžete doplnit dílenskými policovými skříněmi podle vašich potřeb.

Dílenský nábytek zavedených značek

Nabízíme dílenský nábytek od zavedených výrobců jako jsou KOVONA, MECHANIC, GÜDE. Jedná se vždy o profesionální dílenský nábytek ověřený dlouhodobou zkušeností těchto výrobců. Vybírat můžete z mnoha typů dílenských stolů, policových skříní, zásuvkových skříní, šuplíkových kontejnerů či dílenských vozíků.

Dílenské stoly a ponky

Všechny dílenské stoly a ponky v naší nabídce naleznete v sekci Dílenské pracovní stoly, kde si můžete pomocí filtrů snadno a rychle vybrat z více než 450 dílenských pracovních stolů přesně ten, který Vám bude vyhovovat.

Dílenské skříně

Všechny kovové skříně z naší nabídky naleznete v sekci Dílenské skříně. Na základě vašich parametrů si můžete pomocí filtrů vybírat z více než 300 typů dílenských skříní.