Řady dílenského nábytku

Potřebujete vybavit dílnu? Vyberte dílenský nábytek u nás! Pracovní dílenské stoly, skříně, zásuvkové skříně a montážní vozíky, které spolu souvisí jsme seřadili pro zjednodušení výběru do ucelených řad dílenského nábytku. Dílenský nábytek máme skladem ihned k dodání. A za jeho kvalitu ručíme zárukou 7 let.

Hobby dílenský nábytek do garáže nebo domácí dílny

Nabízíme 2 řady hobby dílenského nábytku, který je vhodný do domácností a garáží. Obě řady nabízí několik variant dílenských ponků a závěsných skříněk. Řady HOBBY I a HOBBY III se od sebe liší barevným provedením. Dílenský nábytek řady HOBBY I a HOBBY III je dodáván v demontovaném stavu a vyžaduje montáž.

Pokud chcete vybavit svou dílnu nebo garáž kvalitním nábytkem za dobrou cenu vyberte si nábytek EXPERT, který má nejlepší poměr cena výkon. Navíc k nábytku EPXERT nabízíme také kvalitní sady ručního nářadí v pěnových organizérech určených pro zásuvky kontejnerů a skříní EXPERT.

Originální profi dílenský nábytek od B2B Partner

Dílenský nábytek řady GB, GL, BL, WL jsou kolekce profesionálních dílenských stolů, zásuvkových kontejnerů a nadstaveb, které zvládnou i to nejnáročnější nasazení v dílenských provozech. Dílenské ponky můžete doplnit dílenskými policovými skříněmi podle vašich potřeb.

Dílenský nábytek zavedených značek

Nabízíme dílenský nábytek od zavedených výrobců jako jsou KOVONA, ALFA 3, GÜDE, KOVOS. Jedná se vždy o profesionální dílenský nábytek ověřený dlouhodobou zkušeností těchto výrobců. Vybírat můžete z mnoha typů dílenských stolů, policových skříní, zásuvkových skříní, šuplíkových kontejnerů či dílenských vozíků.

Dílenské stoly a ponky

Všechny dílenské stoly a ponky v naší nabídce naleznete v sekci Dílenské pracovní stoly, kde si můžete pomocí filtrů snadno a rychle vybrat z více než 250 dílenských pracovních stolů přesně ten, který Vám bude vyhovovat.

Dílenské skříně

Všechny kovové skříně z naší nabídky naleznete v sekci Dílenské skříně. Na základě vašich parametrů si můžete pomocí filtrů vybírat z více než 200 typů dílenských skříní.