Protiskluzové pásky se zrnem

Protiskluzové pásky jsou vyráběny britskou společností HESKINS, která vyrábí širokou škálu protiskluzových pásek a fólií. Pásky jsou extrémně odolné a jsou ideální pro náročné aplikace s dlouhou životností.

Páska může být použita na většině povrchů. Pásky jsou samolepící a jsou opatřeny velmi kvalitním lepidlem, které umožňuje ihned po aplikaci povrch zatěžovat a posyktovat vám kvalitní a bezpečnou ochranu proti skluzu. Pásky splňují bezpečnostní normy ve všech zemích Evropy.

Pásky jsou vyráběny ve třídách, tak aby vyhovovaly všem aplikacím z použití pro holou nohu, až po extrémně těžká prostředí. Pásky jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Aplikace samolepící pásky je velmi jednoduchá. Pásku je nutné lepit na očištěný a suchý povrch. Vzhledem k použitému lepidlu je nutné, aby teplota lepeného povrchu při lepení pásky byla vyšší než 15°C.

Protiskluzové pásky se zrnem značky HESKINS dodáváme ve 2 verzích:

  • pásky s jemným zrnem (poskytující dostatečné základní protiskluzové vlastnosti a jsou vhodné pro běžné zatížení na chodbách, schodech, apod.)
  • pásky s hrubým zrnem (doporučujeme pro větší zatížení, frekventovaná místa nebo dílny a pracoviště)

Pásky dodáváme v různých šířkách a barvách. Vyberte si kombinaci, která vám nejvíce vyhovuje. Délka pásky je 18,3 metrů.

Pro správnou aplikaci a dlouhou životnost pásky doporučujeme aplikaci speciálního čističe povrchů, penetračního nátěru nebo lepidla pro lepší fixaci okrajů pásek.

Doprava pro pásky je vždy ZDARMA a to kamkoliv do České republiky. Navíc poskytujeme záruku 7 let.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-35 z 35 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší