NOVÁ KATEGORIE: Truhlářské hoblice a příslušenství

27. 5. 2024

Rozšiřujeme kategorii dílenských stolů (ponků) o praktické truhlářské hoblice a příslušenství! Truhlářské hoblice z kvalitní bukové spárovky jsou díky své odolnosti a pevnosti skvělým pomocníkem při hoblování, řezání materiálu nejen do profesionální dílny, ale i pro domácí kutily a vášnivé hobby řezbáře. Prozkoumejte všechny truhlářské potřeby pro hoblování již nyní.

Odolná truhlářská hoblice – ideální do profi i hobby dílny

Nové truhlářské hoblice jsou vyrobeny z bukové spárovky o tloušťce plátu 30 mm doplněné o přední část o síle 90 mm. Ta zajišťuje vysokou pevnost a odolnost, ale také dlouhou životnost i při velmi intenzivním používání.
Díky své robustnosti a stabilitě se pracovní deska truhlářské hoblice neprohýbá ani při větším zatížení – umožní Vám tak i přesnou a efektivní práci. Hladký povrch bukové spárovky je ideální pro různé truhlářské úkony, jako je řezání a hoblování. Spolu s vysokou pevností minimalizuje riziko poškození opracovávaných materiálů.

Z naší nabídky můžete vybírat ihned ze tří velikostí truhlářských hoblic:
Praktická police umístěná ve spodní části stolu poskytuje dostatek prostoru pro uskladnění nářadí a materiálu.

Pro zpracování materiálu různého druhu / velikosti

Truhlářská hoblice je ve všech velikostech vybavena dvěma řadami děr pro poděráky, které umožňují pevné a snadné uchycení materiálu různých velikostí. Díky těmto děrám (až 31 podle velikosti modelu) můžete efektivně pracovat s různorodými materiály.

Podnoží je rovněž perforované pro poděráky, což v kombinaci se svěrákem umožňuje vertikální uchycení, takže budete mít maximální flexibilitu při práci.

Přední a boční svěrák

Všechny nové typy truhlářských hoblic jsou doplněny o praktický přední a boční svěrák s rozměry 360 x 55 mm a kapacitou 130 mm, které zaručující pevné a stabilní uchycení zpracovávaného materiálu.
Hoblice je dodávána v rozloženém stavu a obsahuje podrobný návod na montáž, takže si ji můžete snadno sestavit sami a okamžitě začít s prací.

Příslušenství k truhlářské hoblici

K vybraným truhlářským hoblicím lze dokoupit i univerzální sety příslušenství, ve kterém dle varianty naleznete korkové, hliníkové chrániče, svěrky či kovadlinu. Vybírat můžete také praktické držáky k truhlářské hoblici či lněný olej:


Přenosná deska - pro drobné / občasné opravy

Pokud naopak hledáte přenosné řešení pro drobné opravy v domácnosti či občasné opracování dřeva, doporučujeme přenosnou pracovní desku Clever Worktop, která je vybavena truhlářských svěrákem a 4 ks truhlářských poděráků.
Přenosnou pracovní desku z bukové spárovky snadno upnete pomocí svěrek (nejsou součástí výrobku) anebo přišroubujete na jakýkoliv běžný stůl či jiný vhodný povrch. Okamžitě následně můžete pracovat. Díky rozměrům 410 x 360 mm a váze 10 kg je pracovní deska Clever Worktop snadno uskladnitelná a přenosná.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys