NÁŠ TIP: Topidla a přímotopy pro zimní pohodu!

15. 11. 2023

Potřebujete co nejdříve vyhřát studenou místnost v bytě, komerční prostory nebo rychle rozmrazit stroj? Máme pro Vás řešení! Praktické a výkonné elektrické přímotopy, radiátory a průmyslová topidla!

Praktická topidla slouží k rychlému a efektivnímu vytápění místnosti či konkrétního místa v různě velkých průmyslových prostorech. Skvělým řešením jsou zejména v prostorech, kde chybí centrální topení nebo kde vytápění není z mnoha důvodů dostačující. Vybraná topidla z naší nabídky jsou díky nízké hmotnosti navíc plně přenosná a díky ochraně proti přehřátí, termostatu i velice bezpečná. Slouží ve většině případů zejména jako doplněk k běžnému topení, a to hlavně vlivem vyšší spotřeby elektrické energie.

Jaké parametry zohlednit při výběru topidla?

  • Velikost a izolační schopnosti místnosti
  • Frekvenci používání topidla
  • Maximální topný výkon
  • Stupeň ochrany
  • Bezpečnostní funkce
  • Příkon
  • Hmotnost

Elektrické přímotopy a olejové radiátory pro menší prostory

Elektrické přímotopy a olejové radiátory s maximálním topným výkonem do 5 kW jsou vhodné zejména k vytápění menších prostor jako jsou například chaty, chalupy, domácí dílny, sklepy, garáže a další. Díky jejich výkonu Vám efektivně zajistí příjemnou teplotu i v chladných dnech na chalupě či při práci v nevytápěné místnosti.
Elektrické přímotopy do komerčních prostor

K vytápění komerčních prostor, bodovému vyhřívání venkovních pracovišť či rozmrazování vozidel doporučujeme spíše výkonnější průmyslové elektrické přímotopy s maximálním topným výkonem až 15kW:


Horkovzdušné plynové turbíny

K vyhřívání či vysoušení odvětraných prostor a k rozmrazení průmyslových strojů či například vodovodního vedení doporučujeme zvolit spíše horkovzdušné plynové turbíny:


NÁŠ TIP: Tepelné plynové zářiče na Vaši zahrádku!

Prodlužte si sezonu na zahrádce vaší restaurace, případně zažijte příjemné posezení na terase i při chladnějších večerech. Tepelný plynový zářič se postará o příjemnou teplotu a tepelný komfort, i když teplota na stupnici teploměru klesá.
Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys