NÁŠ TIP: Kancelářský nábytek MIRELLI A+!

5. 2. 2024

Funkčnost, každodenní praktičnost a výhodná cena. To je kancelářský nábytek MIRELLI A+ charakteristický svou jednoduchostí a praktickým využitím, který nachází místo zejména v kancelářích malých firem či v domácí pracovně. Oblíbené dezény dřeva dodávají nábytku MIRELLI A+ potřebný pocit útulnosti a hřejivosti, který na svém pracovišti určitě oceníte.

Jaké dezény v řadě MIRELLI A+ naleznete?

Prvky řady MIRELLI A+ lze vybírat z 5 atraktivních dekorů:

  • Bříza
  • Třešeň
  • Ořech
  • Bílá
  • Dub sonoma

Psací stoly

Základní prvek kolekce MIRELLI A+ tvoří pracovní stoly v základním rovném a ergonomickém provedení. Desky stolů mají tloušťku 25 mm. Spojením stolových a skříňových prvků docílíte moderního pracovního prostředí.
Doplňky ke stolům

Potřebujete rozšířit Váš pracovní stůl, spojit dva stoly k sobě nebo zajistit při práci větší míru soukromí? Prohlédněte si doplňky pro psací stoly MIRELLI A+ ve kterých najdete třeba spojovací stolek a paravany různých velikostí.


Kontejnery

V případě, že by Vám nestačil úložný prostor, můžete prostor pod pracovních stolem následně skvěle doplnit o kancelářské kontejnery, které disponují 4 zásuvkami.
Kancelářské skříně

Praktické řešení úložného prostoru a zároveň úschovu všech šanonů a pracovních věcí Vám následně poskytnou kancelářské skříně MIRELLI A+, které nabízíme ve variantách bez dveří, s klasickými dveřmi nebo zasouvacími dveřmi.


Zadní stěny skříní jsou s dezénem a umožňují tak umístění skříní do prostoru.

Doplňky ke skříním

Potřebujete více úložného prostoru, ale ve vašem interiéru již dochází místo? Jednoduše rozšiřte úložný prostor do výšky pomocí nástaveb. Můžete do nich bezstarostně uschovat vaše méně používané dokumenty. Nástavbu můžete vybírat buď se zasouvacími, klasickými dveřmi či bez dveří.


Hotové sestavy kancelářského nábytku

Vyřešit ideální kombinaci kancelářského nábytku, který spolu bude navzájem ladit a přitom poskytne dostatek prostoru, může být někdy poměrně složitý proces. Pokud si chcete vybavení své kanceláře nebo pracovny usnadnit, potěšíme vás. Vyřešili jsme vše za Vás!


Vyberte si sestavu nábytku MIRELLI A+, která nejlépe bude splňovat Vaše požadavky a nejvíce bude lahodit Vašemu oku.
TIP ZÁVĚREM: Nespornou výhodou nábytku MIRELLI A+ je také jeho skladová dostupnost, nemusíte se tedy bát dlouhého čekání na váš objednaný nábytek.

Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2023 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys