NÁŠ TIP: Dílenský nábytek HOBBY III

27. 5. 2024

Řada dílenského nábytku HOBBY III opatří vaši garáž či dílnu vším potřebným. Nabízí širokou škálu stolů, skříní a závěsných panelů, díky kterým hravě vytvoříte cenově příznivou a zejména zcela variabilní sestavu dílenského nábytku, kterou si poskládáte přesně tak, aby Vám při práci nic nesházelo. Vše budete mít navíc prakticky a přehledně ihned po ruce a bezpečně uspořádané na svém místě. 

Dezén bříza spolu s šedou konstrukcí poskytuje univerzální kombinaci do každé dílny a garáže.

Pracovní stoly do dílny

Základní prvky dílenského nábytku HOBBY III tvoří pracovní stoly s různými kombinacemi zásuvek, polic a skříněk. Z naší nabídky můžete vybírat z 8 typů stolů podle 3 rozměrů pracovní desky (600, 1200 a 1600 mm) nebo podle variabilního typu vybavení (police, zásuvky, skříňky).


Pracovní stoly HOBBY III se díky široké variabilitě přímo přizpůsobí vašim potřebám a umožní vám tak efektivně uložit nástroje a materiál. Díky tomu snadno udržíte pořádek a bezpečnost při práci na svém pracovišti.

Stolová deska z odolné laminované dřevotřísky má tloušťku až 31 mm. Spolu s konstrukcí z ocelového plechu (0,5 – 1,0 mm) zajistí, že stoly HOBBY III unesou až 300 – 500 kg. Hloubka stolů je 600 mm a výška 840 mm. Nohy stolů mají rektifikační patky, které slouží k vyrovnání nerovností podlahy.

Závěsné skříňky na zeď a panely

Potřebujete prostor, kam si budete moct uložit své dílenské náčiní, na které už stůl ani pojízdný kontejner nestačí? Pro uložení drobného materiálu či nástrojů ihned u pracovní desky můžete využít závěsné skříňky a panely s háčky. Skříňky a panely obsahují perforované stěny, které skvěle poslouží pro zavěšení plastových boxů a držáků na nářadí.

Závěsné skříňky na zeď a panely vám tak efektivně pomohou udržet i drobné nástroje a příslušenství přehledně uspořádané, snadno dostupné a vždy připravené k dalšímu použití.


Háčky pro dílenské skříňky a perforované panely

K závěsným skříňkám a perforovaným panelům řady HOBBY III lze dokoupit také praktickou sadu háčků, které Vám umožní ještě lépe organizovat drobné nástroje a příslušenství. Háčky jednoduše zavěsíte na perforované panely nebo zadní strany skříněk.
Dílenské policové skříně

Pro praktické uložení větších nástrojů a materiálů následně doporučujeme využít kovovou dílenskou skříň HOBBY III s rozměry 1800 x 900 x 380 mm a se 4 přestavitelnými policemi. Přestavitelné police zajišťují potřebnou variabilitu pro individuální uspořádání skříně. Dveře skříně jsou pro bezpečnost uložených věcí doplněny o cylindrický zámek se dvěma klíči.
NÁŠ TIP: Potřebujete svou garáž nebo dílnu vybavit nářadím a zároveň chcete, aby každý kus nářadí měl své místo v praktickém kufru? Máme pro vás skvělý tip! Vyberte si jeden z našich kufrů s nářadím, díky kterým budete mít veškeré základní vybavení přehledně vždy po ruce a zároveň jej můžete kdykoliv snadno přenášet z místa na místo!


Volejte zdarma
Po-Pá 7:00 - 17:00
logo

Vybavíme Vaši firmu do 24 hodin

B2B Partner s.r.o.
Plzeňská 3070
700 30 Ostrava - Zábřeh

 

B2B Partner na biano.cz

 

© 2010 - 2024 B2B Partner s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.
Profesionální e-shop na mírushopsys