Zásobníky a stojany na prospekty, kliprámy

Potřebujete zásobníky a stojany na prospekty? Vyberte si u nás. Nabízíme širokou nabídku stojanů a zásobníků na letáky skladem ihned k dodání. Doprava je zdarma kamkoliv v ČR a záruka 7 let.

Pokud chcete ušetřit místo, budou se Vám hodit zásobníky na prospekty určené pro zavěšení na zeď. Nabízíme drátěné i plastové zásobníky.

Jestli hledáte zásobníky na letáky, které byste umístili na stůl, tak si můžete vybrat jak ze stolních drátěných zásobníků na prospekty, tak ze stolních plastových zásobníků na prospekty.

Stojany na prospekty na zem nabízíme v celokovové verzi nebo v kombinaci kovu a plastu. Vybrané modely stojanů na zem jsou doplněny kolečky pro snadné přesouvání.

Pokud potřebujete stojany na prospekty přenášet nebo převážet, jistě uvítáte skládací stojany, které jsou elegantní, praktické, odolné a velmi snadno se rozloží. V nabídce máme i skládací stojan na prospekty s pultem, který poslouží i jako prezentační stolek na výstavách.

Nabízíme také stolní menu stojánky vhodné do restaurací, barů, hospod apod. Tyto menu stojánky jsou vyrobeny z průhledného akrylu tloušťky 1,5 – 2,5 mm a v nabídce máme formáty A4, A5 a A5 na výšku i na šířku.

Dřevěné stojany a zásobníky na prospekty jsou vhodné pro umístění na recepce hotelů nebo firem. Jejich výhodou je přehledná prezentace propagačních materiálů a snadné doplňování z uložených zásob v příslušných přihrádkách.

Alternativou k dřevěným stojanům jsou plechové pojízdné stojany, které jsou vhodné pro ty, kteří potřebují snadno stojany přesouvat.

Pro obchody, cestovní kanceláře, autosalony apod. zde máme držáky s kapsami na letáky, které jsou určeny do výloh. Letáky se snadno zasouvají do kapes, které jsou vyrobeny z čirého plastu. Pro jednoduché zavěšení slouží přísavky, které jsou součástí balení.

Užitečné informace

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 181 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
1236

Užitečné informace