Dílenský nábytek MECHANIC II

Dílenský nábytek MECHANIC II nabízí vše potřebné pro kompletní vybavení profesionální dílny. Narozdíl od MECHANIC I pracovní stoly této řady disponují stolní deskou z 25 mm šedé laminované dřevotřísky s 2 mm ABS hranou a nosností 400 kg, které můžete zvolit i výškově nastavitelné až po zásuvkové kontejnery a skříně s perforovanými stěnami a nosností korpusu až 600 kg.

Stoly můžete volit pevné či výškově nastavitelné až do výšky 985 mm. Taktéž si můžete zvolit počet i výšku závěsných či zásuvkových boxů

Zásuvky jednotlivých prvků nábytku z řady MECHANIC II mají nosnost 40 kg a 100 % výsuv. Jsou centrálně uzamykatelné. Police mají rovněž nosnost 40 kg a u skříní jsou přestavitelné po 25 mm. 

Ke stolům můžete dokoupit pro přehledné uložení nejrůznějšího těžšího nářadí a dílenského vybavení dílenské skříně MECHANIC I či pro drobnější součástky a nářadí zvolit menší zásuvkové kontejnery MECHANIC II.

Součástí řady jsou i jednotivé komponenty a příslušenství, díky kterému si sami můžete poskládat stůl dle svých představ či si dokoupit do zásuvky nejrůznější organizéry na nářadí. 

Díky až 6 barevným kombinacím můžete jednotlivé prvky z řady různě kombinovat podle svých požadavků a zařídit si dílnu, která bude každým coulem originální.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 86 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
123