Dílenské stoly EXPERT

Pracovní stoly EXPERT skvěle zapadnou do profesionálních dílen a těžkých provozů. Disponují masivní 38 mm stolní deskou z kvalitní překližky z tvrdého dřeva lakovanou bezbarvým lakem s nosností až 350 kg. Stabilitu podporuje i konstrukce z ocelového plechu tloušťky 0,7 mm.

Dílenské stoly EXPERT jsou rovněž doplněny o rektifikaci u každé nohy až 40 mm. Zásuvky pracovních stolů mají 95 % výsuv na kvalitních kuličkových pojezdech a jsou doplněny o centrální cylindrické zámky.

Dílenské stoly EXPERT můžete rovněž doplnit o dílenské skříně i zásuvkové kontejnery, které Vám poslouží k uložení těžšího i lehčího materiálu a součástek.

Pokud pracujete v dílně na více místech určitě oceníte i dílenské vozíky EXPERT, které můžete libovolně přemisťovat dle svých potřeb. Dílenské stoly i skříně EPERT můžete rovněž doplnit o háčky či perforované stěny, které naleznete v komponentech a příslušenstvích.

Zásuvky můžete pro přehlednost vyplnitmodulárním systémem kazet s ručním nářadím ve stejných rozměrech. Zásuvky řady EXPERT jsou rovněž vyplněny gumovými podložkami.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-6 z 6 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší