Co jsou nástěnné regály Element System?

Element System je originální nástěnný policový systém, který najde široké uplatnění jako úložný prostor v domácnostech, obývacích pokojích, spižírnách, sklepech, garážích, technických místnostech, ale také v kancelářích. Policový systém je tvořen kovovými stojinami, které se montují na zeď. Do stojin se zavěšují nosníky (držáky polic), na které se zavěšují police.

Kovové stojiny pro nástěnné regály jsou děrované v jedné nebo ve dvou řadách vedle sebe. Do těchto děr, které jsou rozmístěny po celé délce stojiny v rastru 50 mm, se zavěšují nosníky (držáky polic).

Stojiny dodáváme ve dvou barvách bílá a stříbrno-šedá.

Nosníky pro nástěnné regály vyberte podle typu polic a způsobu jejich zavěšení.

Police se umisťují na nosníky. Police mohou být vyrobeny z kovového plechu, ocelového drátu nebo laminované dřevotřísky.

Výhody nástěnných regálů Element System

  1. Široké uplatnění - nástěnný regálový systém Element System najde široké uplatnění jako úložný prostor v domácnostech, sklepech, garážích, technických místnostech, ale také v kancelářích.
  2. Variabilita - podle potřeby můžete police snadno kdykoliv přemístit či přidat další. Rozvržení prvků je tedy jen na Vás.
  3. Jednoduchá montáž - stojiny během chvíle připevníte ke zdi a poté stačí jen rozmístění prvků dle Vašich potřeb.
  4. Kvalita a design - regálový systém Element System se hodí téměř do každého interiéru a tvar místnosti pro něj není překážkou. Německý výrobce Element System se vyznačuje vysokou kvalitou, kterou si udržuje již více než 50 let.
  5. Příznivá cena - i přes své výhody a kvalitu není tento originální nástěnný policový systém drahou záležitostí.

Jak na to?

Sestavení regálů Element System je velmi jednoduché. Přesvědčit se o tom můžete v následujícím videu:

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím