Skříňka s vkládacími policemi/šatní tyčí SEGMENT, oranžová

Skříňka s vkládacími policemi/šatní tyčí SEGMENT, oranžová

Kód zboží: 611280
Vkládací skříň neobsahuje záda a půdu. Nelze ji použít samostatně. Zobrazit popis produktu
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
Zboží není v naší nabídce Zboží momentálně není v naší nabídce nebo bylo vyprodáno. Vyberte si náhradu nebo nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme.

Parametry

Rozměry š x h x v (mm) 600 x 330 x 1130
Dezén oranžová
Typ dveří křídlové
Výška (mm) 1130
Šířka (mm) 600
Hloubka (mm) 330
Počet polic 2
Dezén korpusu oranžová
Dezén dveří oranžová
Dezén vnitřních dílů oranžová

Popis zboží

Funkční detaily
Jak správně nakombinovat prvky?
Celá kolekce se skládá z několika hlavních prvků jako jsou pracovní stoly, skříňky a jejich menší sestavy. Jejich vzájemným propojením vznikají různá pracovní místa s úložnými prostory dle pestrých potřeb uživatelů.

Pracovní stoly
Nabízíme dvě hloubky pracovních stolů, které jsou vybaveny otvory s krytkami k vedení elektrických kabelů.
Oválná krytka byla navržena speciálně pro Pracovní stůl hluboký a umožňuje protažení kabelů i přes položení skříněk na stůl. Stačí jen otočit krytku. Kvůli větší pevnosti jsou stoly ze spodní strany vyztuženy nenápadnou kovovou podpěrou. Pod stůl lze také umístit držák na kabely v kovovém provedení.

Úložný prostor
Úložný prostor je řešen buď otevřenými policemi, které svým pevným rozměrem umožňují komfortní ukládání šanonů, a nebo uzamykatelnou skříňkou, ve které si můžete schovat nejen pracovní věci, ale i oděv. Skříňku si můžete zvolit s policemi a nebo se šatní tyčí. Pokud jsou police vetší než by jste využili, můžete si do nich vložit praktickou přihrádku na tiskoviny. Jistě oceníte také uzamykatelné skříňky jako součást knihovny. Skříňky se mohou ke stolům přirazit z různých stran a díky tomu je lze na sebe napojovat a tvořit větší sestavy. Dobře fungují také s použitím rohových prvků.

Rohové prvky
Abychom mohli bez problému vytvářet i větší nábytkové celky, máme také k dispozici rohové prvky, které sestavy vzájemně propojují.

Recepce
Chcete si vytvořit recepci? Není problém. Sestavy jsou pohledové ze všech stran. Mohou vzniknout například sestavy ve tvaru L, U a nebo C. To vše je také možné v pravém a levém provedením, takže kolekce SEGMENT může vyjít vstříc široké škále zákazníků. Doplňkem k recepci je Polička na odkládání tašky či kabelky.

Vkládací skříň neobsahuje záda a půdu. Nelze ji použít samostatně.
Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím