Sklopná parkovací zábrana, šířka 800 mm, pozink

Toto zboží nelze objednat. Zboží bylo vyprodáno, nebo momentálně není v naší nabídce.

Kód zboží: 253030
  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let!

Parametry

Rozměry v x š x h (mm) 800 x 510 x 280
Typ sklopný
Provedení upevnění na hmoždinky
Povrchová úprava stříbrná, zinkovaná
Hmotnost (kg) 11,3

Popis zboží

Parkovací sloupky a zábrany zajistí a zabezpečí Vaše parkovací místo, pěší zónu soukromý prostor před nežádoucímu vjezdu. Díky různým verzím můžete kombinovat sklopné i pevné druhy a tím snížit celkovou cenu vymezení. Sklopné sloupky jsou atestovány a mají certifikát od Státního zkušebního ústavu.
Celokovová stabilní konstrukce je opatřena gumovými nárazníky pro šetrné sklápění. Sloupky a zábrany mají v horní části klasický zámek FAB, kdy po otočení klíčem se uvolní a sklopí se na zem. Při vztyčení sloupku dojde k automatickému uzamknutí (bez použití klíče). Můžete si vybrat ze dvou provedení povrchové úpravy. Stříbrné jsou žárově zinkované, bílé mají zinkový podklad a vrchní práškovou barvou. Retroreflexní červené pruhy jsou nalepeny dle předpisu a zajisti potřebnou viditelnost.
Kotvení sloupku je závislé na připravené ploše. Pokud je dostatečně pevná (beton, kámen,..) tak pomocí kotevních kovových šroubů. Pokud je nutné místo pod sloupkem vybetonovat, pak Vám u typů základní a motýlek pomůže montážní patka, kdy po vytvrdnutí na ní sloupek už jen nasadíte a dotáhnete.
Možnost dodávky s jednotným nebo generálním klíčem.