Archivační regály na šanony

Zobrazeno 1-30 z 101 produktů
Na stránku:
1234

Vyberte si archivační regály na šanony u nás! Nabízíme široký výběr regálů do archívu skladem, dopravu ZDARMA a záruku 7 let.

Archivační regály na skladování spisů se vyznačují především tím, že jsou vybaveny bočními zábranami nebo stěnami, které zabraňují vypadnutí skladovaných šanonů z polic regálu (k vybraným modelům je nutno zábrany dokoupit jako příslušenství).

Pro skladování většího množství šanonů v archívech doporučujeme regály na šanony COMPACT. Tyto regály mají svou výšku mezi policemi, rozměry a rozestupy polic optimalizovány přesně na skladování šanonů. Regály COMPACT dodáváme ve výškách 1850, 2200 a 2550 mm s 6 - 8 policemi v jednom regálu. Regály COMPACT dodáváme také v cenově výhodné oboustranné verzi s hloubkou polic 600 mm. V takovýchto regálech můžete skladovat na jedné polici 2 řady šanonů a přistupovat k nim z obou stran regálu.

Pokud hledáte levné regály na šanony, pak vám můžeme nabídnout archivační regály BASIC se šroubovanou nebo zásuvnou konstrukcí.

Regály na šanony s bočními stěnami nabízíme ve dvou verzích. Základní - cenově výhodnou verzi regálů a profesionální archivační regály VARIANT, které nabízejí výšku až 2910 mm a praktické příslušenství.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím