Sorbenty pro úklid kapalin

Únik některých látek může být nebezpečný. Z tohoto důvodu je vhodné mít v dílnách a skladech vždy po ruce sorbenty na úklid kapalin. Sorbenty Vám pomohou zachovat prostředí čisté a bezpečné. 

Vybírat můžete ze dvou typů:

  • Univerzální sorbenty - Slouží k absorpci provozních kapalin, řezných emulzí, ropných kapalin, ale také agresivních kapalin a absorbují také vodu. Jsou nejideálnějším řešením do provozů k obráběcím strojům, lisům a jiným, ale také do venkovního prostředí v případě dobrého počasí. Je možné použít také pro chemické provozy a laboratoře. Textilní sorbenty pro tento způsob užití poznáte podle šedé barvy.
  • Olejové sorbenty - Slouží k absorpci pouze ropných kapalin, neabsorbují vodu a plavou na její hladině. Nejčastější použití je ve venkovním prostředí za deštivého nebo sněhového počasí, ale také na vodní hladině řek, jezer, rybníků, přehrad, studní, retenčních nádrží při ropných haváriích. Jednoduše všude, kde je potřeba oddělit ropné látky od vodní hladiny. Textilní sorbenty pro tento způsob užití poznáte podle bílé barvy.

Užitečné informace

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-15 z 15 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší

Užitečné informace