Zpět do: Pracovní stoly
PLANVýrobce:PLAN

Pracovní stůl SEGMENT, mělký dlouhý, dub přírodní

Kód zboží: 611311
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
K dodání do 39 pracovních dnů
3 350 Kč bez DPH
4 053,50 Kč s DPH
ks
  • Doprava ZDARMA
  • Dodáme do 24 hodin
  • Záruka 7 let

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 1800 x 600 x 745
Šířka (mm) 1800
Hloubka (mm) 600
Výška (mm) 745

Popis zboží

Funkční detaily
Jak správně nakombinovat prvky?
Celá kolekce se skládá z několika hlavních prvků jako jsou pracovní stoly, skříňky a jejich menší sestavy. Jejich vzájemným propojením vznikají různá pracovní místa s úložnými prostory dle pestrých potřeb uživatelů.

Pracovní stoly
Nabízíme dvě hloubky pracovních stolů, které jsou vybaveny otvory s krytkami k vedení elektrických kabelů.
Oválná krytka byla navržena speciálně pro Pracovní stůl hluboký a umožňuje protažení kabelů i přes položení skříněk na stůl. Stačí jen otočit krytku. Kvůli větší pevnosti jsou stoly ze spodní strany vyztuženy nenápadnou kovovou podpěrou. Pod stůl lze také umístit držák na kabely v kovovém provedení.

Úložný prostor
Úložný prostor je řešen buď otevřenými policemi, které svým pevným rozměrem umožňují komfortní ukládání šanonů, a nebo uzamykatelnou skříňkou, ve které si můžete schovat nejen pracovní věci, ale i oděv. Skříňku si můžete zvolit s policemi a nebo se šatní tyčí. Pokud jsou police vetší než by jste využili, můžete si do nich vložit praktickou přihrádku na tiskoviny. Jistě oceníte také uzamykatelné skříňky jako součást knihovny. Skříňky se mohou ke stolům přirazit z různých stran a díky tomu je lze na sebe napojovat a tvořit větší sestavy. Dobře fungují také s použitím rohových prvků.

Rohové prvky
Abychom mohli bez problému vytvářet i větší nábytkové celky, máme také k dispozici rohové prvky, které sestavy vzájemně propojují.

Recepce
Chcete si vytvořit recepci? Není problém. Sestavy jsou pohledové ze všech stran. Mohou vzniknout například sestavy ve tvaru L, U a nebo C. To vše je také možné v pravém a levém provedením, takže kolekce SEGMENT může vyjít vstříc široké škále zákazníků. Doplňkem k recepci je Polička na odkládání tašky či kabelky.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím