PLANVýrobce:PLAN

Pracovní pult pro skříně BOARDS wood, dub přírodní

K dodání do 28 dnů
850 Kč
1 028,50 Kč s DPH
ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let!

Společné parametry

Rozměry š x h x v (mm) 663 x 670 x 18

Popis zboží

Pracovní pult je vhodný pro vysokou otevřenou skříň BOARDS a slouží jako doplněk, který Vám během chvíle ze skříně udělá domácí pracoviště.

Je to jednoduché, ke skříni si objednáte pracovní pult a doma se rozhodnete, do jaké výšky si ho necháte namontovat. Třeba zde moc práce neuděláte, ale máte alespoň místo, kde si můžete odložit notebook, tablet anebo vytřídit poštu s účty za domácnost.

Funkční detail

Pokud si do knihovny umístíte pracovní pult, tak jistě oceníte, že v zadní části má úložný prostor na prodlužovací kabel. Všechny police jsou od zad odsunuty o pár centimetrů, abyste tudy mohli pohodlně vést elektrické kabely. Ve spodní části knihovny je také umístěna průchodka, takže ani zásuvka umístěna za knihovnou není problém.

Linie jako jednotící prvek

Horizontální linie jako grafický prvek prochází celou kolekcí. V rámci jednotlivých prvků zastává výrazná linie různé funkce, jedna z těchto funkcí je ale všem prvkům společná - sjednocuje jednotlivé prvky do působivého celku. Ať si vyberete jakoukoliv kombinaci prvků, vždy budou vzájemně navazovat a sjednocovat pracovní prostor.

Více informací o nábytku BOARDS se dozvíte na stránkách www.plannabytek.cz nebo si prohlédněte katalog nábytku PLAN.