ZPÁTKY DO ŠKOLY: Vše pro prezentaci

13.8.2018

V další části naší speciální série jsme se zaměřili na hlavní pomůcku při vyučování. Žádná učebna ani školící místnost se neobejde bez tabule. V naší nabídce najdete několik variant. Kromě klasických zelených, které se dají rozevřít, u nás můžete zakoupit i bílé popisovací tabule, případně tabule, které jsou z poloviny tvořeny korkem nebo textilií.

V případě, že potřebujete vybavit například počítačovou učebnu, můžete vyměnit tabuli za projekční plátno. V našem sortimentu naleznete cenově dostupné plátna i projekční tabule, na které zároveň můžete psát. Za tímto účelem Vám můžeme nabídnout stíratelné popisovače na bílou tabuli - můžete si pořídit například čtyři fixy různých barev za 76 kč nebo deset kusů jednobarevných fixů za 190 kč. Náš TIP je v tomto ohledu čistič tabulí, který obsahuje tři různé popisovače.

Věděli jste například, že dnes nemusí být tabule ani potřebná? Existují speciální nátěry na zdi, díky kterým se z nich stane plocha pro psaní poznámek. Velmi skladné jsou pak flipcharty.

S příchodem moderní techniky se stále méně setkáváme s klasickými ukazovátkem. Ty u nás sice nekoupíte, ale můžeme Vám nabídnout jejich inovovanou verzi. Laserové ukazovátko, které má při plném vysunutí délku 49 cm a pohodlně tak může nahradit svého dřevěného předchůdce.

Vraťme se ale ještě na malou chvíli k magnetickým tabulím a jejich příslušenství. V nabídce máme dva tipy magnetů - klasické nebo silnější, které fungují i na skleněné tabule. Jistě nám dáte za pravdu, když řekneme, že mnoho informací se ve vzdělávacích zařízeních ještě iv dnešní době zavěšují na klasickou nástěnku. Ta podle nás ke školám neodmyslitelně patří. Můžete si vybrat z korkových, textilních nebo třeba magnetických nástěnek. A samozřejmě jsme nezapomněli ani na připínáčky!

Nezapomeňte, že u nás máte dopravu k jakémukoliv nákupu zdarma! Na naše zboží dáváme 7 let záruky (netýká se spotřebního sortimentu).