ZPÁTKY DO ŠKOLY: Styl i komfort

15.8.2018

V poslední části našeho speciálu týkajícího se vybavení škol, jsme se zaměřili na pracovní plochu pro učitele, praktický nábytek do učeben i kabinetů, ale také do šaten či jídelen.

Především do kabinetů Vám můžeme nabídnout kvalitní a moderní kancelářské sestavy, které najdou využití nejen v kabinetech, ale také učebnáchNábytek PRIMO k těmto účelům skvěle poslouží a navíc si jej můžete zakoupit v několika barevných variantách, které každou místnost udělají mnohem veselejší. Pokud zázemí nenabízí dostatek prostoru, pro větší soukromí si u nás můžete zakoupit sestavy s paravány.

Nejen umělecké a technické školy ocení prostorné výkresové skříně. Do učeben, které jsou pak přímo určeny pro výuku technických a přírodovědných předmětů, u nás pořídíte kvalitní regály pro odložení nejrůznějších pomůcek. Bez ohledu na zaměření školy či stupeň vzdělávání, věříme, že pro učitelé i děti je oběd jednou z nejpříjemnějších částí dne. Čas strávený u oběda by měl být co nejpříjemnější, čemuž kromě dobrého jídla může přispět také kvalitní jídelní sestava. Momentálně nabízíme v akci při koupi jednoho stolu čtyři židle zdarma.

Pokud vás vždy lákalo mít jídelny stejné, jako v amerických filmech, pak Vás patrně zaujmou naše jídelní setyJejich největší výhodou je možnost fixace na zvoleném místě, snadné udržování pořádku a velmi snadný úklid podlahy bez nutnosti zvedání židlí.

Neopomněli jsme ani na vybavení šaten – těch klasických, ale i převlékáren před tělocvičnou. Nabízíme klasické kovové šatní skříně, případně skříně s dřevěnými dveřmi v různých dezénech. Jeden kus takové skříně může nabídnout jeden, dva nebo tři oddíly. Do šaten, kde se studenti převlékají na hodiny tělocviku, můžeme nabídnout mobilní kovový řadový věšák. Ten má dohromady až osmnást míst pro zavěšení oblečení. Momentálně u nás navíc probíhá akce 1+1 zdarma při koupi šatních laviček, které tento věšák může vhodně doplnit.

Pro odkládaní oblečení ve třídách doporučujeme věšáky s ptáčky, které máme nyní v nabídce se slevou.

Vaši objednávku Vám zdarma přivezeme a na nespotřební zboží poskytneme záruku 7 let!