ZPÁTKY DO ŠKOLY: Pohodlí pro všechny!

8.8.2018

Spolu s koncem prázdnin se blíží také návrat dětí do školy. Spousta organizací využívá srpnové období k tomu, aby ve školách, školkách, či jiných zařízeních, provedla drobné úpravy, které přispějí k modernizaci, zútulnění a většímu pohodlí dětí i vyučujících. Přinášíme Vám proto několik tipů na nábytek z naší nabídky, které se Vám při podobných úpravách mohou hodit.

Začneme u toho nejdůležitějšího, tedy u lavic. Hledáte kvalitní, pevné a stabilní stoly? Vyzkoušejte stoly FLEXIBLE, které jsou navrženy tak, aby byl stůl pevný a bez chvění. Vybrat si můžete z několika různých dezénů. Designově velice zajímavé jsou pak Square Training. Velice oblíbené jsou například skládací stoly, které Vám mohou ušetřit místo. 

Pokud oceníte spíše výškově nastavitelné stoly, pak si u nás můžete vybrat z elektricky či ručně nastavitelných kusů, které rovněž nabízíme v několika barevných i rozměrově odlišných variantách. Zároveň si u nás můžete pořídit pohodlné konferenční židle, které mohou být dřevěné – v dezénu, jež bude korespondovat se stolem – nebo čalouněné.

Nabízíme také kvalitní kancelářské židle a křesla, kterými můžete vybavit například počítačové učebny, kabinet nebo jimi vhodně doplnit učitelský stůl. Kromě toho máme v nabídce nábytek řady PRIMO, který je pro zmíněné účely jako dělaný. Stoly i skříně nabízíme v různých dezénech i barevných variantách. 

Na závěr bychom Vás rádi seznámili s oblíbeným produktem našich zákazníků z řad škol a školek. Příjemná dětská křesílka a gauče z naší nabídky jsou rozložitelná a mají pratelný potah. Nejen z tohoto důvodu jsou často pořizovány do odpočinkových koutků a školních družin. 

Nezapomeňte, že u nás máte na každý nákup dopravu zdarma a také záruku 7 let!