VÝHODNĚ: Usnadněte si práci

12.9.2018

Vybavujete dílnu nebo by se Vám hodily doplňky, které Vám usnadní manuální práci? Jdeme do toho s Vámi! Na září jsme si pro Vás připravili akci 1+1 mimo jiné i na věci do dílny. 

Potřebujete přehledně uložit větší množství klíčů? Využijte naši akce 1+1, která se tento měsíc vztahuje také na skříňky na klíče. Ta vám nabídne až 160 míst, které jsou doplněny o klíčové závěsy. K dílně neodmyslitelně patří také odkládací prostor. Aktuálně nabízíme výhodnou sadu dvou regálů za cenu 1 595 CZK. Pokud skladujete věci, které nejsou tolik objemné a postačil by Vám regál s nižší nosností, využijte akce na plastové regály TEMPO.

Na skladování drobného materiálu pak skvěle poslouží lišty s boxy, které jsme momentálně zařadili do akce 2+1. Zaplaťte za dva kusy, ale nechte si domů zaslat rovnou tři!

Usnadněte si manipulaci s těžkými břemeny na maximum. V září u nás zakoupíte dva skládací hliníkové rudly za cenu jednoho. S rozměrnějšími věcmi Vám může pomoci také plošinový vozík se sklopným mandlem, při jehož nákupu jednoho kusu Vám zašleme ještě druhý kus zdarma!