VÝHODNĚ: moderní a komfortní kancelář

17.1.2019

Ať už vybavujete novou kancelář, nebo jste se rozhodli se začátkem nového roku upravit tu starou, s naší akcí 1+1 ZDARMA se Vám podaří srazit náklady na minimum!

V kanceláři obvykle nejde o žádnou fyzicky náročnou práci, ale přesto může být pro naše zdraví nebezpečná. Děje se tak především v případě, že neklademe dostatečný důraz na ergonomii (tedy rovnováhu mezi tím, co je potřebné a tím, co může být prospěšné – např. upravený tvar stolu, speciální počítačová myš, podložka pod zápěstí a podobně).

Mezi nejčastější zdravotní komplikace, se kterými se potýkají lidé se sedavým zaměstnáním, se řadí problémy se zády. Těmto potížím můžeme alespoň částečně předejít. Základem se stává už výběr správné židle. V lednových akcích 1+1 nabízíme kancelářskou židli Ned MF, pro kterou je ergonomie druhým jménem. Zatímco sedák je příjemně polstrován a potažen černou nebo šedou látkou, opěradlo je tvořeno ze síťoviny, díky čemuž dochází k lepšímu odvětrávání. K dostání je také varianta židle, která je celá potažena látkou. Tento typ židle má příjemnou synchronní mechaniku a nechybí ani bederní opěrka nebo opěrka hlavy.

Podstatnou věcí je při sezení také poloha nohou. Slyšeli jste už někdy o nožní opěrce? Jde o šikovnou věcičku, která dostane vaše nohy do komfortní a zdravé polohy. V naší nabídce momentálně zakoupíte nožní opěrku, u které si můžete nastavit sklon a výšku. Na nášlapné ploše jsou výstupky, které chodidla příjemně masírují.

Nedílnou součástí každé kanceláře musí být prostor pro poznámky. Můžete si vybrat, jestli je pro vás zajímavější k těmto účelům použít klasickou korkovou nástěnku, nebo bílou popisovací tabuli. Také tyto dva produkty u nás v lednu zakoupíte v akci 1+1 ZDARMA.

Víme, že na některé věci je potřeba si v práci posvítit. Protože si myslíme, že stolní lampa THIN je pro tyto účely více než ideální, zařadili jsme ji k akčnímu zboží. Součástí lampy je mimo jiné také USB výstup. Kromě osvětlení vám tak může nabídnout například i dobíjení mobilního telefonu.

A nezapomínáme ani na bezpečnost! Ať už máte v kanceláři jakékoliv cennosti nebo menší finanční obnos, nedávejte žádný prostor zlodějům. Nábytkový elektronický sejf ze speciální lednové nabídky je vyroben z kvalitní oceli a disponuje elektronickým zámkem. Jeho ovládaní je jednoduché, na čemž má svůj podíl velká a přehledná klávesnice, která nevyžaduje žádné složitosti. Pro všechny případy jsou součástí produktu také dva nouzové klíče pro mechanické otevření.

Radost z nových věcí je vždy příjemná. Ještě příjemnější je ale získat za cenu jedné nové věci hned dva kusy!