Vybavte si sklad i dílnu za hubičku!

11.1.2019

Pohodlí při práci je to nejdůležitější! Právě proto by měla každá dílna nebo sklad, být vybavena tak, aby byla přehledná a aby co nejvíce usnadnila práci. V naší lednové nabídce k tomu najdete vhodné pomocníky!

Při časté manipulaci nepochybně oceníte, že jsme do nabídky 1+1 zdarma zařadili skládací hliníkový rudl. Pokud ale manipulujete s většími břemeny a jeho nosnost 70 kg by Vám nestačila, jistě Vás potěšíme plošinovými vozíky, které bez problému zvládnou až 300 kg.

Skládací hliníkový rudl si můžete prohlédnout zde. Plošinové vozíky nabízíme s nosností 150 kg, 200 kg nebo 300 kg.

Není neobvyklé, aby se v dílnách a skladech používalo velké množství klíčů. Praktickým pomocníkem při jejich skladování je skříňka, kterou dodáváme včetně klíčových závěsů. Je uzamykatelná cylindrickým zámkem, ke kterému dodáváme dva klíče. Součástí produktu je montážní sada k upevnění skříňky na zeď.

Stačí si vybrat, jestli potřebujete skříňku se 48, 80, 100 nebo 160 háčky. Při výběru pamatujte, že i tento produkt máme v akci 1+1 zdarma!

Při přepravě důležitých věcí, součástek a přístrojů, se Vám může hodit přepravní kufr s polstrováním. Podle toho, jaký obsah nejčastěji přepravujete, se můžete rozhodnout mezi čtyřmi různými velikostmi.

Skladování věcí může být někdy pořádný oříšek. Plastové regály TEMPO jsou vhodné nejen do domácnosti, ale také právě do garáží a míst, kde by mohla hrozit koroze. Právě proti té jsou tyto regály odolné. Stejně tak proti plísním, zápachům a chemikáliím. Opět můžete tento produkt zakoupit v akci 1+1 zdarma.

Vyberte si ze čtyř různých variant, které se odlišují šířkou polic, výškou nebo nosností polic.

Vyžaduje si Vaše práce dlouhé stání? Zvažte nákup protiúnavových dlaždic, které nejen, že izolují od studené betonové podlahy, ale také jsou velice příjemné při dlouhém stání a tak všemi možnými způsoby zvyšují komfort zaměstnanců.

Pokud máte to štěstí, že při práci v dílně/skladu můžete trávit alespoň část své pracovní doby při sezení, podívejte se na dílenskou pracovní židli PUR. Její opěrák je pohyblivý dle úhlu zad sedícího. Velkou výhodou této židličky je ale především to, že je z netoxického měkčeného polyuretanu a je tak možné ji udržovat běžnými dezinfekčními a čistícími prostředky.

Vybavit s naší pomocí dílnu je zkrátka hračka!