VENKOVNÍ AKCE: Vše, co pro ně potřebujete

8.7.2019

Léto přeje společenským akcím, které návštěvníky lákají na pestrý program, chutné občerstvení a kvalitní zábavu. Zatímco samotná událost většinou trvá spíše pár hodin, maximálně dní, organizace je časově mnohem náročnější. Čeká vás organizování podobné akce, nebo na poslední chvíli přemýšlíte, jestli jste na nic důležitého nezapomněli? Pojďte si to s námi zrekapitulovat!

Nepodceňte počet míst k sezení

Kromě dobré zábavy je nutné mít návštěvníky kam usadit. Ideálním řešením pro tyto účely mohou být cateringové stoly, které v naší nabídce najdete samostatně nebo jako piknikový set. Pokud chcete akci zanechat punc elegance, můžete je doplnit o elegantní návleky, které pozvednou vzhled i té nejobyčejnější židle. Tyto návleky jsou pratelné a není potřeba je žehlit.

Budete vytvářet několik řad k sezení před pódiem? Podívejte se na naši nezničitelnou skládací židli, nebo skládací lavici, která nabídne místo hned několika návštěvníkům naráz.

Dostatek jídla i pití se na spokojenosti odrazí

Základem každé akce je mimo zábavného programu také dostatek dobrého občerstvení. Horkou novinkou v naší nabídce jsou termoboxy, které vám pomohou uchovat připravené potraviny po mnoho hodin v ideální teplotě. Ať už budete potřebovat nechat v chladu nápoje, studené dezerty, nebo naopak chcete mít v teple předpřipravené pokrmy, termoboxy pro vás budou tou správnou volbou. Pro větší efekt nezapomeňte dokoupit chladící nebo hřejivé desky. Nepostradatelnou součástí pro stánkaře jsou také potravinové přepravky a potravinářské kanystry, které jsou vhodné pro alkoholické i nealkoholické nápoje. 

Nezapomeňte na přenosné pokladny, které jsou univerzálním pomocníkem na každé společenské akci, ať už jde o koncert, obecní slavnost nebo třeba pouť.

Prevence vám ušetří dřinu s úklidem

Málo oblíbenou činností je na společenských akcích úklid. Čím více ale budete stavět návštěvníkům na oči potřebná zařízení, tím více si svou práci usnadníte. Neopomínejte proto popelníky a dostatek košů na vyhození odpadků. Můžete u nás pořídit například barevné odpadkové pytle, pomocí kterých můžete účastníky navést k tomu, aby odpadky vyhazovali podle jejich druhů. Praktické bude také pořízení stojanů na tyto pytle.

Ne každé smetí má to štěstí, že skončí rovnou v koši. Proto za každých okolností počítejte s tím, že po skončení akce bude nutné vyrazit do boje s nepořádkem. Doporučujeme zvážit nákup zametacího kompletu, úklidového vozíku, kleště nebo napichovátka odpadků.

Bezpečnost nade vše

Čím větší počet lidí na Vaši akci dorazí, tím větší je pravděpodobnost, že se přihodí úraz. Také v tomto případě se dá mnoha věcem předejít prevencí – například pořízením kabelových mostů, kterými povedete potřebné dráty mezi stánkem pro zvukaře a pódiem.

Pokud nebudete mít k dispozici lékaře nebo objednané zdravotníky, bude užitečné pro všechny případy pořídit alespoň zdravotnickou brašnu.

Vstup i vjezd zakázán

Podle předpokládaného způsobu dopravy, jaký účastníci zvolí, nezapomeňte ohraničit plochu na parkování, nebo naopak zahraničení místa, kam už nebude vjezd automobilem povolen, k čemuž dokonale poslouží kužely nebo zahrazovací sloupky, případně můžete pro cyklisty pořídit například stojany na kola. Prakticky žádná akce se neobejde bez zahrazovacích zábran, které najdou využití v mnoha směrech – ohraničení VIP zóny, míst pro návštěvníky a podobně.

Manipulace s těžkými věcmi nikdy nebyla lehčí

Především pokud budete na akci potřebovat dostat objemnější a cenné věci, můžete zvážit nákup přepravního kufru s polstrováním, který nabízíme v několika různých velikostech. Jestli vás čeká manipulace s těžkými břemeny, ať už se jedná o bedny s jídlem, techniku nebo jiné těžké věci, skvělým pomocníkem pro vás mohou být přepravní rudly.

NA VAŠEM NÁZORU NÁM ZÁLEŽÍ!

Pořídili jste si z naší nabídky produkt, který využijete na své venkovní společenské akci? Podělte se o to s námi! Budeme rádi, když nám zašlete jeho fotku a napíšete nám, na jaké akci jste jej využili a jak jste s ním byli spokojeni.

Na vaše příspěvky se budeme těšit ve zprávách na naši facebookové stránce B2B Partner nebo na e-mailu sona.molatova@b2bpartner.cz