Usaďte se, párty může začít!

19.7.2019

Léto je v plném proudu. Máte ale vy i vaše návštěvy na čem sedět? Ideálním řešením pro Vás mohou být bistro židle. Nováček v naší nabídce, kterého jsme zařadili do prodeje během této letní sezóny Vám může pomoci vyřešit nejen sezení v altánku u Vašeho domku, ale skvěle může posloužit například také jako posezení v restauračních zahrádkách, v kavárnách nebo bistrech.

Bistro židličky jsme zařadili do prodeje ve třech různých variantách. Všechny typy jsou navíc dostupné ve dvou barevných provedeních. Nyní u nás navíc můžete pořídit čtyři kusy za cenu tří. Pokud by byly čtyři židle více, než potřebujete a naopak by se Vám hodilo méně kusů, můžete si židličky zakoupit také jednotlivě.

Bistro židle LOUNGE

Bistro židle Lounge nabízí originální design i vysokou nosnost. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu a mají zakomponované područky. Potřebovali byste větší počet židliček? Pomůžeme Vám ušetřit! Momentálně můžete židle LOUNGE zakoupit v akci 3+1 ZDARMA.

Dostupné barevné varianty: 

Bistro židle SLENDER

Bistro židle SLENDER má moderní, ale přitom jednoduchý design. Je mnohostraně použitelná pro venkovní i vnitřní prostory a k velkému pohodlí přispívá také tím, že jsou její součástí područky. Židle SLENDER u nás aktuálně můžete zakoupit v akci 3+1 ZDARMA

Dostupné barevné varianty: 

Bistro židle RUSTIC

Bistro židle RUSTIC je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a nabízí neokázalý, ale přitom originální design. Díky materiálu, ze kterého je vyrobena, se hodí nejen do vnitřních, ale také venkovních prostor. Unese až 140 kg a většímu komfortu nahrává také svými područkami. Také židle RUSTIC můžete zakoupit ve výhodném balení 3+1 ZDARMA.

Dostupné barevné varianty: 

NÁŠ TIP:

Doplňte stylové židličky také o praktický plastový stolek imitací ratanuPlastový stůl Coffee Time je ideální pro použití v kavárnách, bistrech nebo pro venkovní restaurační zahrádky.