Pořiďte si SEGMENT za lepší cenu!

4.9.2019

Hledáte nábytek, který bude kvalitní, nabídne spoustu úložného prostoru, a přesto bude vypadat vkusně? Kancelářský nábytek SEGMENT pro Vás může být v takovém případě skvělou volbou. Momentálně jej u nás můžete navíc pořídit s 15% slevou!

Proč SEGMENT?

Původně jsme pouze chtěli doplnit nábytek PLAN o nový segment recepce, ale výsledek jsme si my i naši zákazníci nakonec zamilovali natolik, že jsme se rozhodli pro novou kolekci nábytku, která symbolicky dostala právě název SEGMENT.

Hlavní předností kolekce SEGMENT je její modularita a různorodost. Pracovní stoly nabízíme v dezénu přírodního dubu nebo v bílé barvě. Stoly je pak možno doplnit o kancelářské regály a skříňky, které nabídnou dostatek úložného prostoru.

Kompletní nabídku (včetně nezlevněných sestav a paravanů) nábytku SEGMENT naleznete zde

Nábytek kolekce SEGMENT je ideální v případech, kdy potřebujete vytvořit místo pro recepci nebo prostě jen chcete, aby měl zaměstnanec na svém pracovním místě dost prostoru pro uložení potřebných dokumentů a pracovních pomůcek. Kromě toho nabídne velkou dávku soukromí, která může být při koncentraci na práci velice důležitá.

Skvělými doplňky této řady je potom například stolní drátěný držák na kabely, vkládací přihrádky do skříní nebo odkládací deska.