Patchworkové trio, které vás bude bavit

10.7.2019

Hledáte do vestibulu, zasedací místnosti, studia nebo třeba klientského centra křeslo, které bude veselé, stylové, komfortní a bude Vaše návštěvníky bavit? Prohlédněte si trio patchworkových křesel, která splňují všechny zmíněné přívlastky a také něco navíc!

Co je to vlastně patchwork? Patchwork je technika podobná záplatování, při které se sešívají různě barevné kusy textilu. Již v minulosti šlo o velice oblíbenou metodou. Lidé ho užívali už v 17. století, kdy byl v Anglii častý při výrobě přehozů a závěsů. Přesto, že po druhé světové válce to vypadalo, že je patchwork na ústupu, dnes se opět těší velkému zájmu. Vznikají dokonce patchworkové kluby, pořádají se ohledně něj různé kurzy a školení.

A jak vypadá naše patchworkové trio?

HUG

Velice oblíbené mezi našimi zákazníky je otočné křesílko HUG, jehož základ tvoří kvalitní chromovaná základna. Čalounění bylo vyřešeno semišovou látkou, vnější strana křesla je bílá, vnitřní část je pak zdobena patchworkovým motivem. Naši zákazníci jej často nakupují při vybavování recepcí, čekáren nebo kanceláří.

WING

Extravagantnějším kouskem je otočné křeslo WING, které je „vykrojené“ tak, že prakticky odděluje opěradlo zad od područek. Vytváří tak tímto způsobem dojem, jako kdyby šlo o křídla. Základ křesla je tvořen ocelovou kostrou s chromovaným křížem. Výplní sedáků je pohodlný PU pěna.

REST

Patchworkové trio uzavírá otočné křeslo REST. Stejně jako jeho dva konkurenti, také toto křesílko je tvořeno ocelovou kostrou s chromovaným křížem a stejně tak je čalouněno do semišového materiálu. Na rozdíl od WING, tento kousek je výškově nastavitelný.