Novinka měsíce: TERMOBOXY!

15.5.2019

Přeprava a doručování jídel není snadná záležitost. Majitelé restaurací a rozvozci pizzy by na toto téma mohli napsat román. Zatímco pro strávníky starost s jídlem končí ve chvíli, kdy položí telefon, v provozu začíná běžný cvrkot a boj o to, aby pokrm dorazil ke svému konzumentovi co nejrychleji, ale přitom čerstvý, chutný a ve správné teplotě. Často proto potřebujeme pokrmy udržet v teple, nebo uchovat v chladnu. Propečený steak a ledová zmrzlina by si totiž přívlastky rozhodně měnit neměly.

Možností, jak si s tímto úkolem poradit, je několik. Jednou z nich je také čerstvá novinka v naší nabídce. TERMOBOXY pro gastronádoby a přepravky.

Nově je u nás najdete v několika různých velikostech. Pro větší efekt doporučujeme k boxům koupit také chladící nebo hřející desky. Tyto desky je ideální zmrazit přes noc, nebo nahřát pomocí vodní lázně po dobu třiceti pěti minut. Ať už potřebujete doručit teplou večeři přes celé město, nebo dorazit na párty s domácí zmrzlinou v původním stavu, termoboxy jsou pro Vás vhodnou volbou. 

NAŠE NABÍDKA TERMOBOXŮ: