NEŽERTUJEME: více než 90 výhodných akcí!

1.4.2019

Nový měsíc je tady a spolu s ním dorazil také dubnový katalog, který je jako vždy plný výhodných akcí a exkluzivních novinek! Co, že si to u nás můžete výhodně koupit tento měsíc? Kompletní přehled naleznete jako vždy v kategorii AKCE A VÝPRODEJ.

Do kanceláře si můžete v akci 1+1 ZDARMA pořídit například křeslo KEVIN. Dodáváme jej potaženo látkou nebo ekologickou kůží. Neméně komfortní jsou pak kancelářské židle Haag a Venlo, jejichž opěráky jsou opatřeny pevnou síťovinou oranžové, zelené nebo šedé barvy.

AKČNÍ ZBOŽÍ ZE SEKCE KANCELÁŘ

Pro větší pohodlí si můžete přikoupit také nožní opěrku, která má protiskluzový povrch s masážními body a lze ji nastavit ve třech různých výškách. Neopomněli jsme ani bezpečí – do akcí 1+1 ZDARMA jsme zařadili také kovovou nástěnnou lékárničku.

Na cennosti se Vám mohou hodit nábytkové sejfy, které nabízíme ve třech různých velikostech. A protože zastáváme názor, že luštění patří spíše ke křížovce, než do práce, nyní u nás výhodně pořídíte také stolní lupy s osvětlením.

Pokud zařizujete jídelnu, nebo ji chcete osvěžit příjemným designem, máme pro vás skvělé řešení! V dubnu u nás můžete v akci 3+1 ZDARMA pořídit dřevěné jídelní židle, které nabízíme v zelené, oranžové, bílé, černé nebo žluté barvě, nebo s různými motivy. Pokud jste zastáncem spíše elegantní klasiky, prohlédněte si akční židle CAMEL, které jsou čalouněny do jemné ekologické kůže. V naší nabídce je naleznete v béžové a černé barvě.

AKČNÍ ZBOŽÍ ZE SEKCE VYBAVENÍ DÍLEN

Nic z kancelářského vybavení se vám nehodí? Neopomněli jsme ani na vybavení dílen a skladů! Dubnové akce 1+1 ZDARMA zahrnují také regály s dřevotřískovými policemi nebo kufr na nářadí.

AKČNÍ ZBOŽÍ ZE SEKCE VENKOVNÍ VYBAVENÍ

Dále u nás můžete výhodně pořídit třeba detektory alkoholu, odolné rohože, drátěné nástěnné zásobníky, testery bankovek, bílé popisovací tabule, stojan na odpadkové pytle, kleště na odpadky, zahrazovací sloupky se samonavíjecím pásem, univerzální židle, stojany na jízdní kola nebo univerzální zrcadla!

AKČNÍ ZBOŽÍ ZE SEKCE VYBAVENÍ BUDOV