Na tohle se radši posaďte!

2.1.2019

Dopřejte si hned ze startu nového roku pořádnou dávku komfortu a přitom ještě ušetřete! Vybrali jsme pro vás ochutnávku pohodlných křesel, které u nás můžete zakoupit v akci 1+1 zdarma!

Mezi naše horké favority patří kancelářské křeslo DERRY TEX, které si můžete pořídit v pěti různých variantách! Pokud potřebujete doladit svou kancelář v elegantním duchu, téměř jistě vás osloví verze čalouněná do ekologické kůže, která je vyráběna v černé nebo šedé barvě.

Křeslo DERRY TEX nabízíme také čalouněné do látky. Vybrat si můžete z modré, šedé a červené barvy.

Pokud se poohlížíte po kancelářském křesle s větší nosností, skvělou volbou pro vás bude KEVIN. Čalouněno je do elegantní ekologické kůže v béžové a černé barvě, nebo do látky, která je kombinací černé barvy s modrou, oranžovou nebo šedou.

Vysoce ergonomické křeslo LESTER vám poskytne maximální pohodlí! V naší nabídce ho najdete ve třech různých verzích. Můžete si jej pořídit například celé síťované, což je velice praktické především v letním období. Opakem je potom jeho polstrovaná varianta. Pokud si chcete vybrat zlatou střední cestu, pak můžete zvolit třetí možnost, která nabízí polstrovaný sedák a síťovaný opěrák.