Ještě chvíli poseďte ...

18.6.2019

Ani v červnu jsme nezapomněli na jednu z nejdůležitějších věcí, jejíž výběr bývá často podceňován. Správná volba kancelářské židle nebo křesla je přitom velice důležitá. Špatný výběr se totiž dříve nebo později může projevit na našem zdraví – nejvíce obvykle trpí záda. Pojďte se s námi podívat na to, jaké židle u nás můžete v červnu zakoupit v akci 1+1 ZDARMA

LUGANO & KEVIN

Začneme pohodlným kancelářským křeslem LUGANO, které nabízíme ve dvou různých variantách. Křeslo je čalouněno do ekokůže a jeho maximální nosnost je 130 kg. Pokud hledáte něco s vyšší nosností, pak nepromeškejte naši akční nabídku na křesla KEVIN, jejichž konstrukce dokáže odolat až 150 kilogramům.

ROMBUS & LUGO TEX

Hledáte křeslo s decentní vzhledem? Poohlédněte se po křeslech LUGO TEX, čalouněného do látky nebo ROMBUS, které je potaženo do ekokůže. Oba tyto kousky nabízíme minimálně ve dvou barevných provedeních. Jejich příjemnou vlastností je houpací mechanika.

ROY & DAY

Horké letní dny dávají vyniknout mimo jiné také tomu, jak důležité je mít kvalitní kancelářskou židli. Není náhodou, že právě v parném počasí se lidé začínají mnohem více ohlížet po židlích, které jsou síťované a tedy i lépe prodyšné.

Pokud netrávíte v kanceláři příliš dlouhou dobu a postačí vám pro vaše účely něco s nižší nosností, výškou a plastovým křížem, prohlédněte si kancelářskou židli ROY.

Jestli naopak požadujete, aby Vaše kancelářská židle kromě síťoviny měla také bederní opěrku, opěrku hlavy, nosnost nad 120 kg a pohodlnou synchronní mechaniku, bude pro vás skvělou volbou židle DAY.

HILSCH & SUPERIOR

Nenápadný vzhled, pohodlí a kvalita. Seznamte se s kancelářskou židlí HILSCH, která nabízí odolnost potahové látky až 100 000 cyklů. Pokud naopak nelpíte na tom, aby vaše pracovní místo bylo doplněno decentním kouskem, prohlédněte si kancelářské křeslo SUPERIOR. Toto křeslo má houpací mechaniku, univerzální kolečka, kvalitní ocelový kříž a nosnost až 150 kg.

SPORT

Cenově i vlastnostmi velmi podobné je kancelářské křeslo SPORT, které je kombinací pohodlí i příjemného vzhledu. Vyplň čalounění zajišťuje měkké sezení, houpací mechanizmus pak přispívá k velkému komfortu. Můžete si vybrat, zda si jej chcete užívat v modré, oranžové nebo červené barvě.