Zpět do: Háky a držáky
ReponioVýrobce:Reponio

Kovový hák SIMPLO pro panely REPONIO, délka 150 mm

Kód zboží: 545037
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
100+ zákazníků již nakoupilo tento produkt.
Skladem 30 ks (Další kusy naskladníme 3.2.2023 - 9 ks)
Objednejte dnes do 14:00, Zdarma doručíme 31.1.2023
106 Kč bez DPH
128,26 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Balení (ks) 1
Pogumovaný Ne
Určení univerzální

Popis zboží

  • cenově nejdostupnější řešení
  • kovový hák v několika délkách
  • všestranné použití do dílny a garáže na nářadí nebo sportovní vybavení
  • vhodné pro lehké přemděty
  • kromě samostatného zavěšení předmětů hák Simplo umožňuje při použití háků ve dvojicích nekonečno variací pro uložení košťat, rybářských prutů, tyček, pádel nebo například malých schůdků

Díky všestranným hákům pověsíte na panely cokoliv v dílně, garáži, pracovně, technické místnosti, kuchyni nebo v kancelářských a komerčních prostorách. Nosnost jednoho háku je až 80 kg. Nejuniverzálnější hák Simplo v pěti delkách pojme malé i velké předměty. Hák Hamo Pro ochrání zavěšené předměty díky pogumovanému povrchu. Mezi speciální druhy háků patří například hák na jízdní kolo Rota. 

Potřebujete na závěsné panely uložit i zdánlivě neuložitelné předměty? Míče, ruční a elektrické nářadí, snowboardy, lyže, helmy a například i stavební materiál? Spolehněte se na držáky, které vám uvolní místo na zemi a dají skladování řád. 

Oceníte držák na krabice Dolia, který snadno přizpůsobíte jakýmkoliv rozměrům. Zajímavou možností je také držák pro vysokou zátěz Gonia a úložný hák Alto, kam lehce naskládáte latě, prkna nebo profily. Inspirujte se i dalšími držáky z naší nabídky, se kterými si uděláte v místnosti pořádek.

TIP: Inspirujte se návrhy rozmístění a volbou vhodných háčků, držáků, polic a boxů pro závěsný systém REPONIO v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky, které vás zaujmou!