Alfa 3Výrobce:Alfa 3

Kovová šatní skříň, šedé dveře, otočný zámek

Kód zboží: 1262582
Kovová šatní skříň, šedé dveře, otočný zámek
Prémiová kvalita
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
100+ zákazníků již nakoupilo tento produkt.
Skladem 1 ks (Expedujeme ihned)
Objednejte dnes do 7:00, Zdarma doručíme 2.12.2021
3 411 Kč bez DPH
4 127,31 Kč s DPH
ks

Společné parametry

Počet dveří 2
Typ zámku otočný
Typ základny sokl
Materiál dveří plechové
Konstrukce svařovaná
Rozměry v x š x h (mm) 1800 x 600 x 500
Barva korpusu šedá
Typ dveří větrací otvory
Hmotnost (kg) 46

Popis zboží

 • běžný typ dvoudveřových plechových šatních skříněk se širokým využitím
 • vyrobeny z kvalitního ocelového plechu
 • odolná svařovaná konstrukce
 • výztuha dveří proti násilnému vniknutí
 • cirkulace vzduchu pomocí větracích otvorů umístěných ve dvířkách
 • otočný zámek pro použití s visacím zámkem
 • povrchová úprava práškovým lakem, korpus v šedém odstínu RAL 7035, dveře v odstínech modrá RAL 5012, červená RAL 3000, šedá RAL 7035
 • výbava skříňky: police, tyč na ramínka, háčky

Odolná a bezpečná konstrukce

Šatní skříňky jsou vyrobeny z ocelového plechu tloušťky 0,6 mm. Svařovaná rámová konstrukce přední části korpusu je profilovaná s maximálním důrazem na to, aby poskytovala vysokou odolnost proti násilnému vtlačení dveří do korpusu a zároveň tvoří dostatečně tuhou oporu bezpečnostní závory zámku. Všechny přístupné hrany plechu jsou opatřené bezpečnostními ohyby, aby se zamezilo poranění.

Povrchová úprava

Lakování je provedeno interiérovou práškovou barvou, která se v elektrostatickém poli nanese na povrch výrobku předupravený železitým fosfátem. Výsledná vrstva laku je tak zdravotně nezávadná, pružná a mechanicky odolná.

Barva korpusu skříně je vždy šedá v odstínu RAL 7035. Plechové dveře můžete vybírat v těchto barvách: šedá RAL 7035, modrá RAL 5012, červená RAL 3000.

Spojování skříněk do řady

Vybavit šatnu a udržet skříňky v jedné řadě není problém. Šatní skříňky jsou vybaveny montážními otvory v bocích korpusu pro vzájemné spojení do řad vedle sebe a zády k sobě. Spojení skříněk provedete 4 šrouby M6x10 mm, s podložkou a maticí.

Dveře

Dveře jsou zavěšeny na masivních kovových čepech, které umožňují maximální úhel otevření 100°. Systém uchycení horního čepu umožňuje také snadnou výměnu dveří v případě potřeby.

Plechové dveře mají výztužné prvky a plastové tlumící dorazové prvky. Dveře jsou vyztuženy prvkem proti vylomení dveří a doplněny výztužným prvkem montážního otvoru pro zámek, který slouží jako ochrana proti násilnému protočení zámku nebo jeho vyhnutí.

Typ základny

Sokl skříňky je pouze 16 cm vysoký a je tvořen samotným korpusem skříňky. Korpus skříňky je osazen plastovými patkami, které brání přímému kontaktu plechového korpusu s podlahou a omezují možný vznik rezavých fleků na podlaze nebo korozi skříně.

Otočný zámek

Žádné složitosti! Skříňku uzavřete pomocí otočného zámku, a uzamknete ji pomocí kladky, která může být číselná nebo na klíč. Tato varianta je ideální především v místech, kde je v průběhu let velká fluktuace lidí, například ve školách. Výhodou otočných zámků je, že v případě ztráty klíčů stačí visací zámek odstranit a nahradit jej zámkem novým.

Účinná ventilace

Dostatečná cirkulace vzduchu ve skříňce je zajištěna větracími otvory v dolní a horní části dveří.

Co všechno je součástí skříňky?

 • každý oddíl šatní skříňky je vybaven plechovou policí s plošnou nosností 30 kg. Police je umístěna 27 cm pod horním víkem skříně
 • v každém oddělení je kovová šatní tyč s nosností 10 kg a 1 plastový háček s nosností 4 kg
 • ve dveřích je výlisek pro umístění jmenovky

Dno každého oddílu skříňky je možno dovybavit plastovou vaničkou na boty, která zabraňuje znečištění skříňky špínou z bot.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím