Kancelářský nábytek UNI

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek UNI
Kancelářský nábytek řady UNI Vám přináší především širokou nabídku prvků, jako jsou psací stoly, jednací stoly, sestavy stolů a skříněk, skříně a mnoho doplňků, díky kterým můžete vybavit svou kancelář podle svých představ a vytvořit tak...číst více
Kancelářský nábytek řady UNI Vám přináší především širokou nabídku prvků, jako jsou psací...číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-36 z 190 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší
1236

Kancelářský nábytek řady UNI Vám přináší především širokou nabídku prvků, jako jsou psací stoly, jednací stoly, sestavy stolů a skříněk, skříně a mnoho doplňků, díky kterým můžete vybavit svou kancelář podle svých představ a vytvořit tak praktické pracovní prostředí.

Kancelářské stoly UNI jsou osazeny pracovními deskami z laminované dřevotřísky tloušťky 25 mm s ABS hranou. Vybírat můžete z několika desítek typů a rozměrů pracovních stolů: rovné psací stoly, rohové psací stoly, stoly se skříňkami a jednací stoly nebo rozšiřující přístavby, díky kterým můžete rozšířit pracovní plochu stolu nebo propojit více stolů k sobě. Pokud nemáte ideální podlahu, nemusíte se obávat kymácení stolu. Kancelářské stoly UNI totiž mají speciální dorovnávací pátky.

Pokud byste potřebovali více úložného prostoru, můžete si svůj pracovní stůl dovybavit. Ideálním řešením jsou například pojízdné kancelářské kontejnery, které dodáváme také s s prodlouženou horní deskou. Pod tyto kontejnery můžete postavit sokl a postavit je k pracovnímu stolu a vytvořit z nich součást stolové sestavy. Horní zásuvka kontejnerů je vybavena praktickým příslušenstvím v podobě dělicích přepážek do zásuvek nebo přihrádek na tužky (do dalších zásuvek můžete dokoupit zvlášť jako příslušenství). Kancelářské kontejnery jsou uzamykatelné centrálním zámkem a navíc vybaveny mechanismem, který zamezuje otevření více zásuvek najednou.

Kancelářské skříně UNI jsou dodávány bez rektifikačních patek pro vyrovnání nerovností podlah. Rektifikační patky ke skříním UNI v případě potřeby objednejte zvlášť jako příslušenství. Skříně UNI můžete také vybavit praktickými vestavbami pro třízení dokumentů nebo přídavnými policemi. Univerzálnost řady UNI doplňuje také jeho nábytek pro recepce, který je vyráběn ze stejných materiálů a ve stejných dezénech jako kancelářský nábytek UNI.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím