Kancelářský nábytek SELECT

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek SELECT (ceny)
Kancelářský nábytek řady SELECT přináší především širokou nabídku prvků, jako jsou psací stoly, jednací stoly, sestavy stolů a skříněk, skříně a mnoho doplňků, díky kterým můžete vybavit svou kancelář podle svých představ a vytvořit tak praktické pracovní prostředí. Nábytek řady SELECT si můžete vybrat ve dvou dezénech. Kancelářské stoly SELECT mají desky tlusté 25 mm a jejich lemy jsou opatřeny ABS hranou, což je kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu. Podnože psacích stolů SELECT jsou kovové s plastovými kryty (ergonomické a rohové psací stoly jsou vybaveny navíc... číst více
Kancelářský nábytek řady SELECT přináší především širokou nabídku prvků, jako jsou psací... číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-36 z 264 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší
1238

Kancelářský nábytek řady SELECT přináší především širokou nabídku prvků, jako jsou psací stoly, jednací stoly, sestavy stolů a skříněk, skříně a mnoho doplňků, díky kterým můžete vybavit svou kancelář podle svých představ a vytvořit tak praktické pracovní prostředí. Nábytek řady SELECT si můžete vybrat ve dvou dezénech.

Kancelářské stoly SELECT mají desky tlusté 25 mm a jejich lemy jsou opatřeny ABS hranou, což je kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu. Podnože psacích stolů SELECT jsou kovové s plastovými kryty (ergonomické a rohové psací stoly jsou vybaveny navíc dodatečnou kovovou nohou). Kromě toho jsou psací stoly této řady nábytku rovněž vybaveny speciální patkou, díky které se ani při nerovnosti podlahy nemusíte bát viklání stolu. Dokoupit si můžete také nejrůznější stolové doplňky, jako například zakončovací oblouky a podobně.

Nevystačíte s úložným prostorem? V tom případě Vám skvěle poslouží kancelářské kontejnery. Ty Vám nabídnou centrální zamykání zásuvek a navíc si můžete vybrat, jestli potřebujete 2, 3, 4, nebo třeba rovnou 5 šuplíků. Kromě toho řada nábytku SELECT nabízí také kancelářské kontejnery na závěsné složky. Další výhodou je také možnost dokoupení nejrůznějších tužkovníků nebo dělících přepážek.

Kancelářské skříně SELECT můžete pořídit beze dveří, nebo s dřevěnými či skleněnými dveřmi.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím