Kancelářské psací stoly CLASSIC

V nabídce kancelářských stolů CLASSIC jsou klasické rovné pracovní stoly a také ergonomické rohové psací stoly. Desky kancelářských stolů CLASSIC mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou. Kancelářské stoly lze rozšiřovat a spojovat pomocí zakončovacích a propojovacích prvků a rozšířit tak pracovní plochu. 

Včetně pracovních stolů jsou v řadě kancelářského nábytku CLASSIC k dispozici také jednací a konferenční stoly, které se od sebe liší zejména typem podnože. 

Kancelářské stoly CLASSIC A se vyznačují plnými dřevěnými bočnicemi. Podnoží stolů CLASSIC A se skládá z bočnic a 300 mm vysokého čelního panelu vyrobených z LTD materiálu tloušťky 18 mm a hliníkových nohou.

Kancelářské stoly CLASSIC B se vyznačují čtveřicí nohou z kovových hranatých profilů rozměr 50x50 mm, které jsou spojeny podélníky a výztuhami a tvoří rám stolu. 

Kancelářské stoly CLASSIC C se vyznačují kovovým podnožím na principu mostu, který je základním prvkem stability. Nohy stolů jsou vyrobeny z ocelových a hliníkových profilů navzájem pospojovaných pomocí konstrukčních spojů a samosvorných zámků. 

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-23 z 23 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší