Kancelářský nábytek CLASSIC B

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B - hruška
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC B - hruška
Kancelářský nábytek CLASSIC reprezentuje kvalitní provedení, snadnou kombinovatelnost a množství prvků , díky kterým snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Nabízíme 3 řady tohoto nábytku: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdíl mezi těmito řadami kancelářského nábytku spočívá v provedení nohou kancelářských stolů. Kancelářské stoly CLASSIC B se vyznačují čtveřicí nohou z kovových hranatých profilů rozměr 50x50 mm, které jsou spojeny podélníky a výztuhami a tvoří rám stolu. Desky kancelářských stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou. V nabídce jsou klasické rovné... číst více
Kancelářský nábytek CLASSIC reprezentuje kvalitní provedení, snadnou kombinovatelnost a... číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-36 z 43 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší
12

Kancelářský nábytek CLASSIC reprezentuje kvalitní provedení, snadnou kombinovatelnost a množství prvků, díky kterým snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Nabízíme 3 řady tohoto nábytku: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdíl mezi těmito řadami kancelářského nábytku spočívá v provedení nohou kancelářských stolů.

Kancelářské stoly CLASSIC B se vyznačují čtveřicí nohou z kovových hranatých profilů rozměr 50x50 mm, které jsou spojeny podélníky a výztuhami a tvoří rám stolu. Desky kancelářských stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou. V nabídce jsou klasické rovné pracovní stoly a také ergonomické rohové psací stoly. Psací stoly lze rozšiřovat a spojovat pomocí zakončovacích a propojovacích prvků a rozšířit tak pracovní plochu.

Skříně, kontejnery a ostatní doplňky jsou společné pro všechny řady kancelářského nábytku CLASSIC. Pokud si váš starý psací stůl nedokázal poradit s nerovnostmi podlah, nemusíte se obávat, že by tyto trable přetrvávaly i po pořízení stolu z nabídky CLASSIC. Tyto stoly totiž mají speciální dorovnávací pátky.

Kancelářské stoly CLASSIC B můžete doplnit o pojízdné 4-zásuvkové kontejnery. Navíc k ergonomickým stolům lze připojit přístavné policové skříně. Kromě pracovních stolů jsou v řadě kancelářského nábytku CLASSIC k dispozici také jednací a konferenční stoly.

TIP: Inspirujte se návrhy interiérů z řady kancelářského nábytku CLASSIC v našem virtuálním showroomu a rovnou objednejte jednotlivé prvky nábytku, které vás zaujmou!