Kancelářský nábytek CLASSIC A

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC A
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC A
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC A
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek CLASSIC A
Kancelářský nábytek CLASSIC reprezentuje kvalitní provedení, snadnou kombinovatelnost a množství prvků , díky kterým snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Nabízíme 3 řady tohoto nábytku: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdíl mezi těmito řadami... číst více
Kancelářský nábytek CLASSIC reprezentuje kvalitní provedení, snadnou kombinovatelnost a... číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-36 z 71 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší
12

Kancelářský nábytek CLASSIC reprezentuje kvalitní provedení, snadnou kombinovatelnost a množství prvků, díky kterým snadno vybavíte jakoukoliv kancelář. Nabízíme 3 řady tohoto nábytku: CLASSIC A, CLASSIC B, CLASSIC C. Rozdíl mezi těmito řadami kancelářského nábytku spočívá v provedení nohou kancelářských stolů.

Kancelářské stoly CLASSIC A se vyznačují plnými dřevěnými bočnicemi. Podnoží stolů CLASSIC A se skládá z bočnic a 300 mm vysokého čelního panelu vyrobených z LTD materiálu tloušťky 18 mm a hliníkových nohou. Desky kancelářských stolů mají tloušťku 25 mm a jsou opatřeny ABS hranou (kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu).

Pokud jste se u starého stolu potýkali s problémem kvůli nerovnosti podlah, nemusíte se obávat, že by tyto trable přetrvávaly i po pořízení stolu z nabídky CLASSIC. Psací stoly z této řady nábytku totiž mají speciální dorovnávací patky. Kancelářské stoly CLASSIC A můžete doplnit o pojízdné kontejnery. Ty mají navíc korpus také zezadu a díky tomu budou vypadat reprezentativně přesto, že jejich zadní stranu postavíte na viditelné místo. K ergonomickým rohovým stolům lze připojit přístavné policové skříně. Kromě pracovních stolů jsou v řadě kancelářského nábytku CLASSIC k dispozici také jednací a konferenční stoly.

Kancelářské skříně, kontejnery a ostatní doplňky jsou společné pro všechny řady kancelářského nábytku CLASSIC. Skříně CLASSIC dodáváme ve 3 různých výškách. Můžete si vybrat, jestli se Vám více budou hodit skříňky beze dveří,  s dřevěnými nebo skleněnými dveřmi. Standardně sice nejsou tyto skříně uzamykatelné, ale zámek si můžete dokoupit jako příslušenství.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím