Kancelářské skříně BERN

Kancelářské skříně BERN jsou vždy vyrobeny z šedých korpusů a mohou být osazeny buď dřevěnými dveřmi, nebo skleněnými dveřmi. Skříně nabízíme ve 3 výškách 800, 1195 a 1965 mm. Praktické při vybavování interiérů mohou být úzké skříně délky 399 mm. Každá skříň má pevnou zadní příčku, a dá se využít také pro segmentaci rozsáhlých kanceláří.

Nízké skříně BERN postavené vedle sebe lze elegantně spojit spojovacími deskami v barvách dřevěných dezénů a vytvořit tak souvislý odkládací prostor.

Korpusy skříní BERN jsou vyrobeny z laminované dřevotřísky odpovídající standardu ISO 9002 o síle 18 mm. Police jsou z lamina o síle 22 mm. Rektifikace pro vyrovnání případných nerovností podlahy je v rozsahu + 15mm. Dveře skříní jsou olepeny plastovou ABS hranou o síle 2 mm.

Všechny dveře se bezhlučně zavírají díky speciálnímu tlumiči. Kombinace skříní stejné výšky může mít společnou vrchní desku.

Na žádost zákazníka lze kancelářské skříně BERN umístit na nepojízdné, nebo na mobilní podstavce, toto řešení umožňuje kombinaci stabilních a pojízdných systémů, přičemž zachovává jednoduchost horizontálních linií, je to nejlepší řešení k oddělování pracovních míst, získáváte pravou proměnlivou kancelář. Kancelářský nábytek BERN dodáváme do 3 dnů. Samozřejmostí je doprava ZDARMA a záruka 7 let.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-29 z 29 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší