Kancelářský nábytek BERN PLUS

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek BERN PLUS
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek BERN PLUS Vizualizace
Luxusní kancelářský nábytek BERN PLUS nabízí exkluzivní vzhled, vysokou kvalitu zpracování a plno smělých designových a technických řešení. Nábytek řady BERN PLUS si můžete pořídit v dezénech wenge nebo bříza. Masivní kancelářské stoly...číst více
Luxusní kancelářský nábytek BERN PLUS nabízí exkluzivní vzhled, vysokou kvalitu zpracování a...číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-36 z 92 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší
123

Luxusní kancelářský nábytek BERN PLUS nabízí exkluzivní vzhled, vysokou kvalitu zpracování a plno smělých designových a technických řešení. Nábytek řady BERN PLUS si můžete pořídit v dezénech wenge nebo bříza.

Masivní kancelářské stoly BERN PLUS mají stolní desku o tloušťce 46mm. Kromě robustního vzhledu mohou nabídnout také rektifikační patky v rozsahu + 15mm pro vyrovnání případných nerovností na podlaze. Stejné vlastnosti mají také přídavné stoly.

Úložný prostor Vám s řadou nábytku BERN PLUS pomohou vyřešit kancelářské skříně, které máme v nabídce beze dveří, s dřevěnými dveřmi nebo se skleněnými dveřmi. Pro rozdělení prostoru uvnitř skříně můžete použít doplňkové poličky. Nesmírnou výhodou těchto skříní je to, že stejně jako stoly této řady, mají rektifikační patky v rozsahu + 15mm. Skříně řady BERN PLUS nabízí buďto 4, 2 nebo jedinou poličku.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím