Kancelářský nábytek ASSIST

  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST (ceny)
  • ALL - PRUVODCE - Nábytek ASSIST
Moderní, elegantní a masivní. To jsou hlavní charakteristiky kancelářského nábytku ASSIST. Kancelářský nábytek ASSIST nabízíme ve 4 dezénech, které skvěle vyniknou v moderních kancelářských prostorech. Pracovní stoly ASSIST upoutají svými jednoduchými tvary a především 38 mm silnou stolovou deskou s ABS hranou (kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu), která je odsazená od nohou stolů. Nabízíme také rohové psací stoly s 1200 mm dlouhou přístavbou, které poskytují nadstandardně velký pracovní prostor. Navíc nohy stolů jsou vybaveny 12 mm vysokými skrytými rektifikačními patkami,... číst více
Moderní, elegantní a masivní. To jsou hlavní charakteristiky kancelářského nábytku ASSIST.... číst více

Filtr dezénu nábytku

Filtr nábytku
Zobrazeno 1-36 z 99 produktů
Řadit od: Nejlevnější Nejdražší
123

Moderní, elegantní a masivní. To jsou hlavní charakteristiky kancelářského nábytku ASSIST. Kancelářský nábytek ASSIST nabízíme ve 4 dezénech, které skvěle vyniknou v moderních kancelářských prostorech. Pracovní stoly ASSIST upoutají svými jednoduchými tvary a především 38 mm silnou stolovou deskou s ABS hranou (kvalitní plast, kterým se olepují hrany stolu), která je odsazená od nohou stolů. Nabízíme také rohové psací stoly s 1200 mm dlouhou přístavbou, které poskytují nadstandardně velký pracovní prostor. Navíc nohy stolů jsou vybaveny 12 mm vysokými skrytými rektifikačními patkami, které slouží pro vyrovnání případných nerovností podlah.

Psací stoly ASSIST můžete doplnit o pojízdné kancelářské kontejnery nebo pojízdné policové skříňky. Zajímavostí zásuvkových kontejnerů ASSIST je praktický odkládací prostor na horní desce. Zároveň nabízí centrální zamykání.

Velice praktické jsou kancelářské skříně značky ASSIST. Tyto skříně máme v nabídce například kombinované s policemi a věšákem.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím