Kancelářský nábytek ARRISTO LUX

ARRISTO LUX je moderní kancelářský nábytek spojující luxusní vzhled a dobrou cenu. Nedává tolik na výběr v oblasti dezénu – obléká se totiž pouze do ořechu. Předností kancelářských stolů značky ARRISTO LUX je tloušťka stolové desky, která je široká 33 mm. Desky s charakteristickou hranou spolu s tmavším dezénem ořechu dotváří celkový moderní a výjimečný dojem z kancelářského prostoru. Kancelářské stoly ARRISTO LUX jsou vybaveny nastavitelnou patkou, která Vám pomůže překonat nerovnosti podlahy.

Nevystačíte s místem, které psací stoly nabízí? Nevadí! Můžete k nim dokoupit i pojízdné kancelářské kontejnery ARRISTO LUX se 3 zásuvkami. Druhou variantou řešení kontejneru je přístavný pracovní stůl s kontejnerem, který navíc rozšíří vaši pracovní plochu. Zásuvky kontejnerů jdou usazeny v kuličkových pojezdech umožňující až 80% výsuv zásuvek. Kancelářské skříně značky ARRISTO LUX Vám můžeme nabídnout s dveřmi, bez dveří, nebo s dveřmi zasouvacími. V nabídce máme tyto kancelářské skříně ve 3 výškách a co víc, mají zezadu korpus a tak je bez obav můžete umístit klidně vprostředku místnosti.

Nespornou výhodou této řady kancelářského nábytku je také jeho skladová dostupnost. Nemusíte se tak obávat dlouhého čekání na Váš nový nábytek.