Kancelářské pracovní stoly ALTRO

Kancelářský nábytek řady ALTRO je charakteristický svou odlišností a jednoduchostí. Odvážná barevná kombinace, kdy základ tvoří bílá barva doplněna o dezén merano, je předurčena k vytvoření moderního pracovního prostředí.

Základem pracovních stolů ALTRO je kovová konstrukce ze čtvercových profilů 50x50 mm bílé barvy s pracovními deskami tloušťky 25 mm a 2 mm tlustou ABS hranou. Stoly jsou vybaveny kabelovými průchodkami, díky kterým snadno svedete potřebou kabelář pro připojení počítače. Stoly ALTRO nabízíme jak samostatně, tak i ve výhodných a praktických sadách stolů spolu se zásuvkovými kontejnery, pomocí kterých snadno vytvoříte pracovní místa pro více kolegů.

Stoly délky 1200 a 1500 mm můžete vybavit stolními paravány s praktickým textilním povrchem šedé barvy. Paravány jsou součástí vybraných sestav nábytku ALTRO.

Nespornou výhodou této řady kancelářského nábytku ALTRO je také jeho skladová dostupnost. Stoly, skříně i kontejnery máme SKLADEM a dodáme je do 24 hodin. Samozřejmostí je záruka 7 let a doprava ZDARMA kamkoliv v ČR.

zobrazit celý text
Nábytek Altro - stoly Nábytek Altro - stoly
Nábytek Altro - skříně Nábytek Altro - skříně

Na stránku: 30


Nevíte, který kancelářský nábytek si vybrat?
Prohlédněte si srovnání kancelářského nábytku,

Tip pro výběr stolů a skříní:

Pokud potřebujete kancelářské psací stoly a nehledáte stoly z konkrétní nábytkové řady, vyberte si v kategorii Kancelářské pracovní stoly, ve které naleznete všechny kancelářské stoly z naší nabídky na jednom místě. Výběr stolu vám usnadní interaktivní filtr podle parametrů - rozměrů, typu, dezénu. ...

Všechny skříně do kanceláře v naší nabídce naleznete kategorii Dřevěné kancelářské skříně, kde si snadno a rychle vyberte skříň pomocí interaktivního filtr podle rozměrů, dezénu nebo typu skříně.0

Porovnání

0

Oblíbené