Kancelářské skříně a kontejnery ALTRO

Kancelářský nábytek řady ALTRO je charakteristický svou odlišností a jednoduchostí. Odvážná barevná kombinace, kdy základ tvoří bílá barva doplněna o dezén merano, je předurčena k vytvoření moderního pracovního prostředí.

Skříně ALTRO jsou vyrobeny z bílých korpusů a doplněny o laminované uzamykatelné dveře v dezénu merano nebo skleněné dveře s hliníkovým rámem. Nožky skříní jsou kovové 65 mm vysoké s rektifikačními patkami, které umožní vyrovnání případných nerovností podlah.

Specifikum řady ALTRO je také praktický výsuvný zásuvkový kontejner na uložení šanonů. Díky své neutrální šedé barvě jej lze umístit do jakékoliv kanceláře.

Nespornou výhodou této řady kancelářského nábytku ALTRO je také jeho skladová dostupnost. Stoly, skříně i kontejnery máme SKLADEM a dodáme je do 24 hodin. Samozřejmostí je záruka 7 let a doprava ZDARMA kamkoliv v ČR.

zobrazit celý text
Nábytek Altro - stoly Nábytek Altro - stoly
Nábytek Altro - skříně Nábytek Altro - skříně

Na stránku: 30


Nevíte, který kancelářský nábytek si vybrat?
Prohlédněte si srovnání kancelářského nábytku,

Tip pro výběr skříní:

Všechny skříně do kanceláře v naší nabídce naleznete kategorii Dřevěné kancelářské skříně, kde si snadno a rychle vyberte skříň pomocí interaktivního filtr podle rozměrů, dezénu nebo typu skříně.Porovnání 0

Porovnání

Oblíbené produkty 0

Oblíbené