Kancelářský nábytek ALTRO

Kancelářský nábytek řady ALTRO je charakteristický svou odlišností a jednoduchostí. Odvážná barevná kombinace, kdy základ tvoří bílá barva doplněna o dezén merano, je předurčena k vytvoření moderního pracovního prostředí.

Základem pracovních stolů ALTRO je kovová konstrukce ze čtvercových profilů 50x50 mm bílé barvy s pracovními deskami tloušťky 25 mm a 2 mm tlustou ABS hranou. Stoly jsou vybaveny kabelovými průchodkami, díky kterým snadno svedete potřebou kabelář pro připojení počítače. Stoly ALTRO nabízíme jak samostatně, tak i ve výhodných a praktických sadách stolů spolu se zásuvkovými kontejnery, pomocí kterých snadno vytvoříte pracovní místa pro více kolegů.

Stoly délky 1200 a 1500 mm můžete vybavit stolními paravány s praktickým textilním povrchem šedé barvy. Paravány jsou součástí vybraných sestav nábytku ALTRO.

Skříně ALTRO jsou vyrobeny z bílých korpusů a doplněny o laminované uzamykatelné dveře v dezénu merano nebo skleněné dveře s hliníkovým rámem. Nožky skříní jsou kovové 65 mm vysoké s rektifikačními patkami, které umožní vyrovnání případných nerovností podlah.

Specifikum řady ALTRO je také praktický výsuvný zásuvkový kontejner na uložení šanonů. Díky své neutrální šedé barvě jej lze umístit do jakékoliv kanceláře.

Nespornou výhodou této řady kancelářského nábytku ALTRO je také jeho skladová dostupnost. Stoly, skříně i kontejnery máme SKLADEM a dodáme je do 24 hodin. Samozřejmostí je záruka 7 let a doprava ZDARMA kamkoliv v ČR.

Přečtěte si více
  • Stoly a stolové sestavy Stoly a stolové sestavy
  • Doplňky ke stolům Doplňky ke stolům
  • Skříně a kontejnery Skříně a kontejnery

Upravte si nábytek na míru Upravte si nábytek na míru
Nábytek Altro - stoly Nábytek Altro - stoly
Nábytek Altro - skříně Nábytek Altro - skříně

Nevíte, který kancelářský nábytek si vybrat?
Prohlédněte si srovnání kancelářského nábytku,

Tip pro výběr stolů a skříní:

Pokud potřebujete kancelářské psací stoly a nehledáte stoly z konkrétní nábytkové řady, vyberte si v kategorii Kancelářské pracovní stoly, ve které naleznete všechny kancelářské stoly z naší nabídky na jednom místě. Výběr stolu vám usnadní interaktivní filtr podle parametrů - rozměrů, typu, dezénu. ...

Všechny skříně do kanceláře v naší nabídce naleznete kategorii Dřevěné kancelářské skříně, kde si snadno a rychle vyberte skříň pomocí interaktivního filtr podle rozměrů, dezénu nebo typu skříně.0

Porovnání

0

Oblíbené