Kancelářský mobilní zásuvkový díl ROOT, 3 zásuvky, bílá/dub

Kód zboží: 1858849
100 % zákazníků je s tímto produktem spokojeno.
K dodání do 45 pracovních dnů
7 010 Kč bez DPH
8 482,10 Kč s DPH
ks
  • Doprava zdarma
  • Záruka 7 let
  • Bezplatné vrácení

Technické parametry

Dezén bílá / dub
Počet zásuvek 3
Rozměry š x h x v (mm) 331 x 600 x 491
Výška (mm) 491
Provedení pojízdný
Šířka (mm) 331
Hloubka (mm) 600

Popis zboží

Nábytková řada ROOT je čtyřnohý rámový kancelářský stůl, jehož výhodou je osobitý vzhled a použité konstrukční materiály. Řada Root je velice variabilní. Kromě samostatných kancelářských stolů nabízí také řešení pro benchová pracoviště a stoly konferenční. Jedinečný vzhled a čistý design své kanceláře můžete doladit skříňkou, vhodnými doplňky či kabelovým příslušenstvím.

Stolový systém Root je určen pro vybavování kanceláří, kaváren, společenských prostor, recepcí, jednacích místností, ateliérů, stejně dobře působí i v privátním sektoru. Systém nabízí i úložné prostory, takže si lze vytvořit interiér na míru z kombinace jednotlivých produktů. Při konstrukci tohoto systému kromě designu a funkčnosti byly zohledňovány nejrůznější zatížení, která mohou vzniknout při kancelářském provozu.

Základními stavebními komponenty podnoží jsou bočnice a podélné nosníky. Bočnice je zhotovena z masivního dřeva se zapuštěnými závrtnými maticemi, umožňujícími tuhé spojení s podélnými nosníky. Bočnice je zhotovena z  přírodního materiálu a z těchto důvodů se kresba let a barevný odstín dřeviny mohou lišit. Kovové části podnoží jsou povrchově upraveny kvalitní epoxy-polyesterovou práškovou barvou vodstínu RAL9010 (bílá).

Stolové desky pro pracovní i konferenční stoly jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 25 mm s 2mm ABS hranou. Laminát PerfectSense Topmatt je charakteristický svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání a je ideální pro horizontální plochy, které jsou vystaveny vysokému namáhání. Mimořádně matný povrch je na dotek sametově teplý a vyznačuje se také velmi dobrou odolností proti otiskům prstů.

Kontejnery ROOT dodáváme pouze v bílé barvě s horní deskou v barvě dubu. Jsou opatřeny ložiskovým plnovýsuvem, 3 zásuvkami včetně tužkovníku a centrálním zámkem.

Fotografie v katalogu jsou pouze ilustrační. Zobrazené provedení skříní i kontejnerů je možné objednat pouze jako atyp za příplatek.

Tyto webové stránky používají cookies. Více informací o používání cookies naleznete v sekci Vše o nákupu. Souhlasím