Nástěnky a informační tabule

Potřebujete nástěnku? Vyberte si u nás! Nabízíme přibližně 50 typů nástěnek a informačních tabulí. Nástěnky a informační tabule máme skladem ihned k dodání. Poskytujeme záruku 7 let a k tomu dopravu ZDARMA, kamkoliv v ČR.

Typy nástěnek

  • korkové nástěnky – klasické nástěnky s korkovým povrchem, umístěné v hliníkovém rámu
  • textilní nástěnky – klasické nástěnky s filcovým povrchem, umístěné v hliníkovém rámu
  • kombinované tabule – praktické informační tabule, které umožňují jak umístění letáků špendlíky, tak i napsaní vzkazu na popisovatelnou část tabule. Nabízíme ve dvou rozměrech v provedení bílá magnetická tabule + korek, nebo bílá magnetická tabule + textilní povrch
  • mobilní informační stojany s bílým kartonem, textilním nebo korkovým povrchem
  • Variabilní informační tabule / paravany – díky kterým můžete sestavit libovolně dlouhé a různě kombinované informační stěny, které se budou skvěle hodit do vstupních prostor budov, na konference, a podobné události.

Provedení nástěnek

Nabízené nástěnky jsou zasazeny v hliníkovém rámu, který zajišťuje pevnost nástěnky. Připevnění nástěnek ke zdi se provádí pomocí šroubů v rozích tabulí.

  • Korkové nástěnky jsou vyrobeny z kvalitního houževnatého přírodního korku, který minimalizuje díry po vpichu špendlíku a proto zaručuje dlouhou životnost korkové nástěnky.
  • Textilní nástěnky jsou vyrobeny z pomalu hořlavého textilního materiálu. V nabídce jsou textilní nástěnky šedé a modré barvy.

Doporučujeme dokoupit

Pokud chcete nástěnky umístit do prostoru, doporučujeme univerzální pojízdný stojan na tabule. Nezapomeňte k nástěnkám objednat také špendlíky.

Filtrovat produkty
Zobrazeno 1-36 z 73 produktů
Řadit od: Základní Nejlevnější Nejdražší
123